MU ČSK Uh. Brod - SK Louky 4 : 5 p (3:1) ...

Filip Vrazala, Martin Bobál, Ondra Štalmach, Matěj Ševčík, Marek Zuzaník, Dominik Chytil, Ondra Mikač, Honza Borovec, Matěj Čmok, Martin Drábik, Frederik Cibulka, Albert Foldyna,Alex Bouc

Honza Borovec, Ondra Štalmach, Marek Zuzaník, Dominik Chytil

Penalty   : Honza Borovec

Marek Zuzaník

Penalty jsme vyhrály   1 :  2

.Máme za sebou další zápas podzimní části. Zavítaly jsme tentokrát do Uh. Brodu kde jak napovídaly výsledky soupeře jsme mohli uhrát dobrý výsledek. Ovšem, každý zápas je jiný a my musíme do  každého zápasu nastoupit plně soustředění . Hlavně s chutí dotáhnout zápas do vítězného konce. Jak se ukázalo, nikdo nedodržel pokyny určené před zápasem, které se nám vymstilo v podobě obdržených 3 gólů! Obrana v prvním poločase byla na ručník a to samé se odehrávalo i na jiných postech. Kluci si soupeře neobsazovaly jak jim bylo řečeno „na těsno“, ale přistupovaly k soupeři příliš pozdě a tím je nechaly rozehrát  jak se jim líbilo . Soupeř nás rozebral přesnými přihrávkami do běhu ,z čehož profitovaly a daly nám z těchto situací 3 branky. Vždy po vystřídání jsem kluky upozornil na chyby, které jsme vytvořily a následně tyto chyby u všech postupně odbourávaly ,což se odrazilo asi 10 minut před koncem zápasu ,kdy jsme hrály pouze na jedné polovině a byla to polovina soupeře. Přistupovalo se k soupeři ihned a tím jsme je nenechaly rozehrávat a vše jsme z úročily prvním gólem, který vstřelil Honza Borovec. Takže první poločas skončil 3 : 1 v náš neprospěch.

Do druhého poločasu jsme nastoupily jako zcela jiný tým po tom, co jsme si v kabině řekly a trochu předělaly sestavu. Dá se říct, že jsme celou půli, až na malé výjimky hrály na soupeřově polovině. Důležitý i, když šťastný gól padl hned na začátku druhého poločasu, který padl po „střele-nestřele“ Ondry Štalmacha z dálky. Byl to kontaktní gól , po kterém ještě všichni přidaly na obrátkách a z vidinou vyrovnat přitlačily soupeře ještě více. Po úniku Honzy Borovce a následné střely branař hostů pouze vyrazil střelu, ale měl smůlu v tom, že do míst ,kde byl připraven Mára Zuzaník, který vyrovnal do prázdné brány na 3:3. . Pak nastal nekrásnější okamžik, který jsem dlouho neviděl ani v lize mistrů  kdy Honza Borovec, Dominik Chytil a Mára Zuzaník rozebraly soupeře jako profíci a vytěžily jsme z toho gól, který vstřelil Domča Chytil. Do konce zápasu v tu chvíli zbývalo jen pár minut a my jsme soupeře dál držely co nejdál od naší brány. Soupeř měl šance, které však nezužitkoval a my jsme se asi cítily již jako vítězi. Pak přišla poslední minuta zápasu a soupeř kopal rohový kop, ze kterého nám hlavou vstřelil gól na 4:4. Nutno dodat, že to byl pěkný gól avšak pro nás  smutný v tom, že to bylo jen minutu před koncem. Tímto byl taky ukončen druhý poločas a tím i celý zápas. Pak přišli na řadu penalty na, které jsme vyslali  : Honzu Borovce, Domču Chytila a Marka Zuzaníka a samozřejmě Fildu Vrzalu do brány. Jako první kopal Honza Borovec, který přesnou střelou k tyči nedal soupeři šanci. Pak přišla chvíle Fildy kdy soupeři vystihl směr a balón vytlačil mimo tři tyče. Domča Chytil penaltu kopl přímo doprostřed brány kde byl domácí gólman úspěšný a balon bezpečně chytil. Domácí pak srovnaly na 1:1 a za tohoto stavu šel na penaltu Mára Zuzi a i když si gólman na balón sáhnul , podařilo se zvýšit na 2:1 v náš prospěch. Opět přišla chvíle našeho gólmana Fildy a poslední penaltu opět vychytal a tím rozhodl o penaltovém rozstřelu v náš prospěch.

Závěrem mohu pouze říct, že tentokrát byla zřejmá snaha a chuť u VŠECH HRÁČŮ hrát a bojovat o výsledek utkání. Všechny musím pochválit za přístup ke hře, který předvedli posledních 10minut prvního poločasu a celý druhý poločas. Takže hurá na další zápas, který nás čeká v domácím prostředí s V. Otrokovice, abych si mohl spolu s diváky opět vyslechnout vítězný pokřik.