Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU ČSK Uh. Brod - SK Louky 2:0 (1:0) ...

20. 10. 2014

      starší žáci       

   

  Sestava :  

 David Mikulášek- David Dlouhý, Jirka Vyoral, Šimon Hercík, Matěj Banát,– Tom Nezval, David Ševčík, Tom Teplý, Marek Sadil,–-  Marťa Janota, Marťa Látal - Jirka Štípek, Petr Teichman, Ondra Štalmach

 

  Branky :    

 

 -------

  Komentář :  

  Opět jsme odjížděli se sestavou, která měla daleko k ideálu, neboť oba marodi Seba i Honza by měli patřit k oporám týmu a o poločase musel dle domluvy střídat ještě Tom Teplý, jehož výkony mají stále stoupající kvalitu. Vzhledem, k těmto skutečnostem bylo nutno poskládal sestavu i volit taktiku.

Začátek patřil domácím, kteří si sice vytvořili mírnou herní převahu ale bez výraznějších šancí. Gól jsme inkasovali po jedné ze standardních situací, kterou tentokrát domácí zahráli na jedničku a po centru zakončil nekompromisně hlavou urostlý borec domácích. Moc se toho nedá klukům vyčítat, spíš by se dalo diskutovat o rozhodnutí rozhodčího při nařízení přímého kopu. Kluci si po tomto gólu začali uvědomovat, že je potřeba přidat a k obstojné hře přidali ještě více pohybu. Na hřiště si šel odbýt svoji ostrou premiéru Ondra Štalmach a druhou část prvního poločasu jsme pak začali být aktivnější než domácí a míč byl i častěji na našich kopačkách. Bohužel jsme nedokázali najít skulinku v soupeřově obraně a v podstatě jsme si nevytvořili žádnou větší šanci. Oproti minulému zápasu se však některé herní činnosti výrazně zlepšily.
Druhý poločas, přestože odešel Tom jsme pokračovali v obstojném výkonu drželi jsme vyrovnanou hru až do doby, než Davčovi na středu zálohy začaly docházet síly. Bohužel ani do té doby jsme si nedovedli vytvořit žádné přečíslení, natož tak nějakou šanci, takže jsme mohli ohrožovat soupeřovu bránu jen ze standartek, což je žalostně málo.
Přestože konečně zahrály všechny nulky obstojnou partii, nestačí to. Pokud se nepřidají „nulajedničky“ budeme i nadále tahat za kratší konec. Fotbalově na tom nejsou určitě špatně, s fyzičkou už je to horší a rychlostně je to u některých vyloženě bída. Teď je vidět i handicap z toho, že s výjimkou Honzy Jaroňka neabsolvoval loňské zápasy ve větší míře a ve starší kategorii nikdo z mladších žáků. Nezbývá než se zaměřit na tyto nedostatky a makat ještě více.
Tentokrát zastínil svým výkonem všechny „nulajedničky“ o rok mladší Ondra. Ten, pokud s námi absolvuje trénink, neustále touží po zlepšení a neskutečně maká. Pánové, že by to byl návod ke zlepšení? Takže jdeme do posledních dvou zápasů. K hernímu zlepšení musíme přidat ještě větší nasazení velký ranec bojovnosti a pokusit se získat plný počet bodů.

Petr L.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář