Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - Viktoria Otrokovice 2:0 (0:0)

16. 4. 2014

      mladší žáci      

 

p1040828.jpg

 

  Sestava :  

 

Mikulášek, Sadil, Nezval, Řiháček, Zuzaník, Bartoň,

Hönig, Jaroněk, Štípek, Kuna, Banát, Ševčík

 

  Branky :  

Kuna 2x

  Komentář :  

Další domácí zápas přesně odpovídal tomu, co jsem naznačoval minule. Každý se na nás bude chtít vytáhnout a bude hrát na 110%. No a naše hra dopředu bohužel není momentálně tak dobrá, abychom dali soupeři tři, čtyři góly a v klidu zápas odehráli. Holt každý zápas bude asi boj a sám jsem zvědavý, jak to zvládneme. Viktorka na nás vyrukovala s jednoduchou taktikou. Natlačili se na nás a čekali jestli náhodou nepropadne jeden z dlouhých odkopů brankáře. Střed hřiště pak  obstarával jeden jediný hráč soupeře Denis Ševčík. Klobouk dolů před jeho výkonem, protože měl v nohách celý zápas za starší žáky a hodně toho naběhal. Přesto svojí rychlostí a silou dělal problémy celý zápas bez střídání a to jak Honzovy, tak i Vojtovi, kteří měli na starost střed hřiště u nás.
První poločas byl hodně nepřesný a už mám podezření, že to nebude jen naší "skvělou" technikou, ale hlavně stavem našeho trávníku. Každopádně hosté se do šancí nedostávali a my jsme pouze navyšovali počet rohů a počet nepřesných střeleckých pokusů, které většinou obstarával Honza. Až mi ho bylo líto, jak se snažil. Ale opravdu bylo těžké uhlídat na takovém terénu míč a přesně vystřelit. Příště to už určitě vyjde. Nakonec však jedna mega tutovka přišla. Lukyn však po ideální přihrávce tak ze 4 metrů přestřelil prázdnou bránou, když střílel z první, místo aby si v klidu zastavil balón a placírou uklidil míč do sítě. Času na to měl spousty, ale holt příště to chce chladnější hlavu, zvláště na takovém terénu. Poločas tak skončil bez branek a my měli hodně co zlepšovat.
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první, až na jednu změnu, kdy jsme vysunuli Sébu úplně na hrot (stejně u něj pořád někdo byl
) a snažili se hru trošku zrychlit. Moc mu to nešlo, ale svým důrazem vybojoval první gól, který nás trochu uklidnil. Kdo čekal, že se obraz hry změní, tak byl zklamán. Měli jsme sice nějaké závary, střelecké pokusy,ale že by jsme si zasloužili další gól, tak to ne. V této fázi zápasu jsem čekal, jestli nás hosté potrestají a srovnají, tak jak to ve fotbale bývá, ale naše obraná fáze zatím na jaro funguje téměř bez chyby. No a pak přišla rychlá akce, kdy Zuzi kolmicí vyslal Sébu a ten nás konečně uklidnil úplně. Až teď soupeř poprvé zahrozil krásnou střelou Denise Ševčíka, kterou David pěkným zákrokem vytěsnil na roh (nic na tom nemění fakt, že ta rána šla asi vedle).
Takže pokud mám zápas shrnout, tak za bojovnost a obranou fázi si kluci zaslouží velkou pochvalu. Bohužel se trápíme při přechodu do útoku, kdy ztrácíme spousty míčů nepřesnými přihrávkami a nezvládáme situace 1 na 1, tak jak jsme zvyklí. Kluci si ztěžují na špatný terén, kdy jim míč odskakuje, tak uvidíme, jaké to bude v Brumově

A ještě jedna poznámka. Slyším a dokonce i čtu, že Louky výborně brání a vepředu nám to táhne jen Séba. Ano, když se podívám na zápis ze zápasu, tak to tak vypadá. Kdo však byl na obou jarních zápasech, tak ví, že v obou jsme byli určitě lepší a nebylo to tím, že by jsme stáli v 6ti před bránou a házeli to vše na Sébu. Kdepak, Séba teď laboruje stříslem a na jeho výkonu na hřišti je to podle mě hodně vidět. Naopak mě těší, že mužstvo herně táhnou jiní hráči přestože zatím nedávají góly. Už nejsme tým, který např. v Rožnově nevěděl co hrát, když na Sébu začali hrát osobku a zdvojovali ho. Teď nás to nerozhodí, naopak soupeř většinou obětuje na bránění "chromého" Séby nejlepší hráče a pak mu tito chybí v útočné fázi a nám Séba zase tolik ne.
To samozřejmě neznamená, že nechci aby jsme měli zase toho Sébu, který bude soupeře drtit. Takový hráč se vždycky hodí
))  Chci jen říct, že teď jsme tým, silný tým, který má několik osobností, který jej táhnou. A to je jenom dobře.
Děkuji kluci za další vybojovaný mač a těším se, jak půjdeme spolu do dalšího fotbalového boje na horké Brumovské půdě .

trenér Jarda

 

Náhledy fotografií ze složky MŽ- 12.4. SK Louky - V. Otrokovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář