Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - Sokol Ratiboř 6:1 (3:0)

11. 6. 2014

      starší žáci         

 

sz-2014.jpg

 

   Sestava :    

 Tom Neubauer- Tom Machala,  Paťa Švach,  Marťa Kašný, Marťa Janota – Dava Ševčík , Radek Laciga, Peťa Vyoral, Marťa Štípek,- Adam Křek, Šimon Hercík –Dominik Grbavčic,Tom Vyvlečka, Marťa Látal

  Branky :   

Laciga 2x, Štípek 2x, Křek, Hercík

   Komentář :    

   Zpět tedy k úvodu utkání, kdy Radeček proměnil soupeřovy obránce ve slalomové tyče a nezištnou přihrávkou předložil Štípasovi tutovku na 1:0. Zakrátko nato převzal přihrávku v hloubi pole a nečekanou střelou z 25 metrů rozesmutnil soupeřova brankaře podruhé. No a do třetice všeho dobrého se zopakovala spolupráce z prvního gólu a téměř jak přes kopírák zvýšil Štípas po Radkově přihrávce na 3:0. Do poločasu jsme zahodili ještě několik šancí,  zváště ta Ševčova byla z kategorie 150 ti procentních.

   Druhý poločas konstruktivní Daňek z týmu Ratiboře vyklidil střed pole a tím jsme zcela ovládli hru. Naše hra nepostrádala nápad a fotbalovou chytrost, balon měnil při kombinaci velmi rychle majitele a chvílemi jsme soupeři nepůjčovali míč vůbec . Výsledkem pěkných kombinací byly další branky, po Radkovi přidal pátý gól Adam a pak to přišlo, velká radost provázela premiérový gól Šimona , který konečně našel odvahu dotáhnout svoji akci k samostatnému zakončení a učinil tak svůj premiérový zápis do střelecké tabulky. Do konce utkání následovala ještě řada povedených akcí, škoda jen, že někteří kluci volili dlouhé vedení a individuální průniky, při kterých jsme ztráceli zbytečně míč. Při kombinačních akcích mohlo být střeleckých zápisů ještě více a navíc jsme těmito zbytečnými ztrátami začali ztrácet jednoznačnou převahu a soupeř nám začal chodit zbytečně do brejkových situací. Za stavu 6:0 se dá přimhouřit oko, ale to byl přesně ten přístup, kterým jsme ztratili utkání ve Slušovicích. Každý si hraje co ho napadne a pro svoje počínání si pak  přizpůsobuje svoji filozofii. Nechci tady mentorovat po celkem vyvedeném utkání, ale byl bych rád, kdyby jste si to uvědomili, a to hlavně ve svůj prospěch, protože já už z toho profitovat nebudu. Přesně do tohoto kontextu zapadá i poslední akce tohoto zápasu, kdy si chtěl udělat radost samozřejmě i  Tom v bráně , bohužel svoji kličku technicky nezvládl, výsledkem byla penalta a korekce výsledku na 6:1.

   Až na některé individuální úlety jsme tedy předvedli dobrý kolektivní výkon, ve kterém jsme soupeře jasně přehráli a k dobré hře jsme přidali tentokrát i bodové ohodnocení.

Pochvala patří tedy určitě všem klukům stejnou měrou.

 

 

 

Petr L.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář