Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FK Luhačovice 3:2 (1:1)

22. 9. 2013

      starší žáci     

 

 

p1850343.jpg 

 

  Sestava :  

 

 

  Branky : 

 

 Štípek, Červenka, Grbavčic

  Komentář :  

 Dva týmy bez bodu a zápas o 6 bodů. Již ve druhé minutě pěkná kombinační akce po křídle a nezištná přihrávka Marti Janoty a Štípas upravuje na 1:0, co by si mohl fotbalista přát víc. K tomu se začal přidávat i tlak přibývající šance, které brzdil i v hraničních ofsajdech nemilosrdný ale poctivý domácí pomezní František. Utkání tak vypadalo, že půjde jen o to s jakým skórem skončí. Opak byl však krutou pravdou. Nedůraz ve středu hřiště, naprostá nezodpovědnost při plnění obraných povinností byla příčinou toho, že soupeř nachytal naši obranu pracující jen ve třech lidech, navíc rozhozenou po celé šířce. Samozřejmě, že toho využil naprosto bez chybičky a z jediné akce prvního poločasu vyrovnal. Přístup a nezodpovědnost hráčů mě řádně nadzdvihl a po důrazné domluvě jsme předvedli nejlepší patnáctiminutovku podzimu, bohužel s minimálním efektem. Gól jsme dali až po přímém kopu, kdy jsme předtím zahodili co se dalo. Do pěti minut nás to mrzelo ještě více, neboť hosté ze třech střel za zápas dotáhli svoji efektivitu téměř k dokonalosti a vyrovnali na  2:2 a být jejich efektivita 100%-tní, nevím nevím jak bychom zápas otáčeli.

Nakonec se nám podařilo vsítit vítězný gól po krásné křídelní akci a stříleném centru, kdy finální část zařídil Dominik svou první brankou v KP, když předtím spálil ještě dvě tutovky Štípas.

Petr Látal

 

Neubauer Tomáš – Vyoral Petr, Machala Tomáš, Kašný Martin, Hercík Šimon - Vyvlečka Tomáš, Štípek Martin, Červenka Patrik, Švach Patrik, Janota Martin, Křek Adam, Dlouhý David, Ševčík David

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ-21.9. SK Louky - FK Luhačovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář