Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FK Luhačovice 18:0 (7:0)

22. 9. 2013

     mladší žáci      

 

p1850326.jpg

 

  Sestava :

 Mikulášek, Nezval, Hönig, Banát, Sadil, Dlouhý, Kuna,

Jaroněk, Chytil, Ševčík, Štalmach, Zuzaník, Teichmann, Štípek

 

  Branky :      

 Jaroněk 5x, Kuna 5x, Sadil 4x, Štípek 2x, Dlouhý , Zuzaník

  Komentář :

Druhý domácí zápas jsme přivítali pravděpodobně nejslabší tým soutěže. Tím samozřejmě nechci snižovat kvalitu hostů, protože i v jejich řadách jsou šikovní kluci, ale výkon, který předvedli se nedal srovnat s žádným týmem, který jsme zatím potkali. Na druhou stranu musím uznat, že první sedmička, kterou jsme poskládali byla opravdu to nejsilnější co máme a je škoda, že tuto kvalitu jsme neměli minulý zápas v Rožnově. Ano mluvím o přítomnosti Honzy Jaroňka, který svou postavou a fyzičkou pomohl celému týmu. Navíc na rozdíl od Jiřiny své šance proměňuje s mnohem větší úspěšností. To není nic proti Jirkovi, který se snaží a my z něj toho kanonýra uděláme , ale Honza je prostě dál. Takže kromě nepříjemného počasí si kluci užili pohodový zápas, kdy si v poklidu zastříleli.

Komentovat vývoj nemá cenu a tak do éteru vypustím některé své postřehy. Třeba si to někdo vezme k srdci. Takže dali jsme 18 gólů, ale ty zahozené šance, to byla občas zoufalost. Musíme na tom pracovat. Trefit třeba třikrát za sebou gólmana, který stojí na čáře střelou nártem přibližně z 10ti metrů, to se hned tak nevidí. Takže opakuji pánové, existuje kop placírkou, který by jste měli už všichni zvládat. Chce to chladnou hlavu a uklidit to k tyči.

Další postřeh je, že když je těžký soupeř, tak kličkujeme, většinou až nesmyslně, pak přijede takový soupeř a místo abychom teď ukázali divákům, nějakou tu kličku, tak hrajeme fotbal jak staří páni.Ťukáme si to na půlce a většinou ještě skončíme u našeho stopera, žádná rychlá a přímočará akce. Nevím, ale kluci chce to trošku sebevědomí. To samozřejmě neplatí pro naše Marky, kteří naopak nemají problém kličkovat za jakéhokoliv počasí a proti jakémukoliv soupeři . A oba dva mají i stejné myšlenkové pochody. Takže vám pánové odpovím oběma zároveň. Opravdu když hrajete krajní zálohu, není vhodné běhat na postu středního záložníka. Minimálně to znervózňuje vašeho trenéra. Dále zmenšujete hřiště a chybíte na tom kraji. Navíc si překážíte s naším středním záložníkem. Pokud máte zájem se s ním obehrávat, tak si to nechte na tréninky. No a vysvětlení, že vám tam na kraj nikdo nepřihraje? David Dlouhý, který mimochodem odehrál pravou zálohu velmi dobře, by vám možná poradil... Chce to více pohybu bez míče a potom ta přihrávka přijde.

No nic vyhráli jsme, tak už to nebudeme rozebírat a užijme si to. Příští týden jedem na horkou půdu do Kunovic a tam už to takový pouťák nabude. No a vzhledem k mému jménu očekávám, že mi uděláte radost a předvedete parádní fotbal. Už se těším. 

Trenér Jarda
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Taková technická

(Ivan Pecha, 26. 9. 2013 11:00)

Proč už na Vašich stránkách nedáváte i referáty z utkání starších žáků ??? :-(( Kde má člověk brát informace o dalších týmech :-)) Díky za případnou odpověď. I.P.

Re: Taková technická

(Jarda Kuna, 26. 9. 2013 22:01)

To je dotaz spíše na Peťu Látala, ale zkusím to odhadnout. Že by nevěděl kam dřív skočit ;-). Každopádně se připojuji k otázce. Kde jsou referáty SŽ, Peťo ?, ;-)))