Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Vsetín 2:0 (1:0)

6. 4. 2014

     mladší žáci    

 

  Sestava :  

 

Mikulášek, Sadil, Nezval, Jaroněk, Bartoň, Dlouhý, Banát,

Štalmach, Zuzaník, Štípek, Řiháček, Kuna

 

  Branky :   

Řiháček,Kuna

  Komentář :  

První jarní kolo a hned soupeř dle mého názoru nejtěžší - FC Vsetín.
Šlo tedy o souboj prvního a druhého týmu tabulky, kdy kluci ze Vsetína
 na podzim prohráli pouze s námi. Bylo jasné, že vsetínští budou hodně
motivovaní a velmi dobře připravení na tento zápas.
My jsme ovšem taky nezaháleli a připravovali se na to, že teď na jaro
budeme muset každý zápas potvrzovat svoje postavení v tabulce. Nejsme totiž takový válec jako např. loni Brumov. Rozdíly mezi týmy v soutěži nejsou vůbec velké. Po podzimu to víme, protože jakmile si kluci mysleli, že to půjde samo, tak jsme byli potrestáni a to zbytečnou ztrátou bodů v Rožnově a trapným vystoupením v Ratiboři. Nicméně to nebyl dnešní případ !!!

Přestože Vsetín přijel s opravdu silným týmem a prezentoval se velmi dobrým fotbalem, tak David v bráně nemusel za celý zápas předvést jediný pořádný zákrok. Pochytal pouze pár střel z dálky, které ho nemohly ohrozit. Za to my jsme zahodili penaltu a nechali vyniknout velmi šikovnou brankářku hostí, která nám chytila minimálně 4 góly.
Pokud bych chtěl popisovat zápas svým "kritickým trenérským okem" musel bych používat výrazy jako nepřesné přihrávky, zbytečné držení míče apod., ale vzhledem k tomu, že šlo o první mistrák a to ještě na velmi nekvalitním terénu, tak zápas shrnu stručně. V přímém souboji o první místo jsme soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli !!!
Byli jsme prostě v tomto zápase lepší a to je velmi důležité. Kluci ukázali velkouzarputilost, bojovnost, sílu, někteří i rychlost a přitom všem fotbalovost. Prostě za dnešní výkon si kluci zaslouží velkou pochvalu a gratulaci. Díky kluci.
A teď poznámka na konec. Určitě si mnozí z diváků všimli dvou nových tváří v našem týmu. A to Lukáše Řiháčka (2002)a Vojty Bartoně(2001). Kluci jsou u nás na střídavý start a to i přesto, že nejsem zastáncem stahování kluků z okolí na úkor našich kluků, jen kvůli tomu, abychom byli nejlepší. A věřte, že v okolí běhají fotbalisti, kteří by naši hru určitě ještě pozvedli. Lukáš a Vojta kromě nesporných fotbalových kvalit(což bylo vidět v zápase) přinášejí do týmui kvality jiného rázu. Jsou to kluci, kteří jsou do fotbalu zapálení. Dle mého názoru okysličili mužstvo. Navíc nastavují zrcadlo některým domácím klukům, kteří se v poslední době začali chovat jak "mistři světa" a přestali pracovat a poslouchat na tréninku. Doufám tak,že se dotyční zamyslí a začnou ze sebou něco dělat, protože v opačném případě by se nemuseli dostat do nominace i když kdysi patřili mezi opory. A to by vzhledem k tomu, že na jaro je k dispozici i Honza Jaroněk a máme tak opravdu výborně namixovaný tým, který může hrát výborný fotbal a užívat si soutěž, bylo přeci jen škoda.
Takže těším se, že povzbuzeni výborným dnešním výkonem přijdete všichni na trénink
a společně si jej užijeme .

trenér Jarda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář