Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Viktoria Otrokovice 0:1 (0:1)

22. 4. 2014

      starší žáci        

 

 

p1870580.jpg

 

 

 

   Sestava : 

Neubauer Tomáš – Vyoral Petr, Švach Patrik, Štípek Martin, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Machala Tomáš, Peček David,Janota Martin, Křek Adam, Laciga Radek, Ševčík David, Grbavčic Dominik

  Branky :  

 .....

  Komentář :  Druhý jarní mistrovský zápas s Viktorkou Otrokovice byl z pohledu našeho postavení v tabulce vázán nutnosti bezpodmínečně bodovat. Bohužel vstup do zápasu se nám nedařil, absolutně nám chyběl pohyb bez míče, v záloze nikdo nechtěl míč, jedna nepřesnost provázela druhou. Už dlouho jsem neviděl takovou bezradnost kluků. Probouzet jsme se začali až po několika změnách v závěru prvního poločasu, když jsme se dostali do několika slibných akcí po křídelním prostoru, centry do vápna však nenašly žádného našeho hráče v pozici, která by umožňovala  ohrožení soupeřovy brány. Blízko gólu jsme byli až v úplném závěru, kdy Radek Laciga orazítkoval břevno již bezmocného soupeřova brankáře. Bohužel všechny tyto akce již probíhaly za nepříznivého stavu 0:1 a opět to bylo po naší hrubce, kdy záložník pod tlakem předkládal míč stoperovi a to do značně problematické pozice, téměř stejně jako v zápase ze Vsetínem. Po souboji před naším vápnem pak postupoval hostující hráč již sám na branaře a elegantně zavěsil. Viktorka tak zaslouženě odcházela do kabin za stavu 1:0, byla lepší v pohybu, kombinaci i fotbalové nápaditosti.

 

Druhý poločas nastoupili s několika dalšími změnami, z nichž největší zásluhu na změně herního projevu mužstva měl Adam. Začali jsme hrát delší míče, dařila se nám částečně i kombinace na soupeřově půlce, ale hlavně jsme zvýšili agresivitu a hlad po míči, a vida, najednou tu byl úplně jiný obraz hry. Jenomže faktor selhání v koncovce nás trápí dál a ani Ráďa, který se ocitl v totožné rozhodující situaci jako se Vsetínem, přestože změnil provedení, neuspěl. Opět jsme tedy bez bodu a ač to nebylo na vítězství, remíza by byla mnohem spravedlivější, na to se však nehraje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář