Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC TVD Slavičín 5:2 (4:2)

26. 5. 2014

        mladší žáci        

 

  Sestava :  

 Mikulášek, Jaroněk, Nezval, Sadil, Banát, Bouc, Teichmann,

Hönig, Kuna, Zuzaník, Štalmach, Štípek

 

  Branky :   

Štípek 2x, Kuna 2x, Sadil 

  Komentář :   

Opět se někteří nedočkali komentáře ze zápasu s Baťovem, ale některé zápasy si dle mého samostatný report ani nezaslouží. Zápas s Baťovem byl jednoznačně v naší režii a vzhledem k věkovému složení se není čemu divit. Spíše naše produktivita a zahazování šancí bylo hodně k zamyšlení. Nejvíce k zamyšlení však bylo a to plynule mohu přejít i k zápasu se Slavičínem, že i se soupeři, kteří jsou mladší, silově a rychlostně na nás nemají a fotbalově také ne, tak nás přehrávají. Jasně góly nedostáváme a vždy nějaké dáme, ale soupeři naší hru rozbíjí důrazným presinkem, mnohem více kombinují a běhají. Dalo by se říct, že mají mnohem větší fyzičku(možná Rožnov ano), ale tak tomu není. Jen prostě soupeři se na první Louky vyhecují. To je v pořádku, ale to, že my se nevyhecujeme a až na výjimky se jdeme jen tak proběhnout je špatně.

Nechápu některé hráče, že nejsou schopni 5 minut na hřišti makat. Za to, že jsme tam, kde jsme, můžeme na jaro poděkovat hlavně Honzovi, který díky hokeji asi jediný ví, jak se maká na 100%. Jenže to si musíte pánové zvyknout už na tréninku !!! A to je náš problém.

Pokud tedy mám komentovat zápas se Slavičínem, tak musím pochválit soupeře, který hrál  na doraz a díky svému důrazu se dostal do hry takovým způsobem, že celý druhý poločas jsme měli problém se nějak smysluplně dostat na jeho polovinu. To, že jsme zápas zvládli, je jen díky velké dřině Honzy, probuzení Jirky, stabilní formě Davida v bráně a fotbalovým zábleskům Sáďi a Séby. Ale fotbal jako takový byl hodně špatný. Alex a Teichy rozhodně nedokázali nahradit kluky, kteří chyběli a Matěj, ten se prostě na zápas nedostavil (přestože jeho tělo ano).

Takže kluci zkusím něco změnit na tréninku, protože se naše hra začíná zhoršovat, ale mám takový pocit, že se to nezlepší, pokud se nad sebou nezamyslíte sami. Někteří mají na to hrát fotbal na vyšší úrovni, ale s přístupem, jaký předvádíte  to rozhodně nepůjde .

trenér Jarda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář