Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Elseremo Brumov 0:2 (0:1)

10. 9. 2013

         starší žáci         

 

 

p1840721.jpg

 

 

  Sestava :  

 Tom Neubauer- Peťa Vyoral, Tom Machala, Marťa Kašný, Šimon Hercík – Tom Vyvlečka, Paťa Švach, Marťa Štípek, Paťa Červenka, Marťa Janota - Adam Křek – Dominik Grbavčic, Dava Ševčík

 

  Branky :    

 

 

  Komentář :  

 

 Do zápasu s Brumovem jsme určitě nevstupovali jako favorité a přestože jsme na jaře dostali naloženo, kluci si vůbec nepřipouštěli, že by se neměli pokusit o 3 body. Pro mě překvapivý, ale jinak naprosto správný přístup.

       Poučeni z nezdařilé premiéry se Vsetínem, kdy jsme  nastoupili až s moc otevřeným hledím, v ofenzivním pojetí  a hlavně nezodpovědným přístupem při hře dozadu jsme tentokrát vsadili na jistotu zadních řad, s pečlivě vyplněným středem hřiště.

Úvod zápasu začal dle očekávání pod taktovkou chlapců z Brumova, jejich úsilí však končilo v právě přehuštěném středu, případně při individuálních akcích u rohových praporků. Takže úvodní tlak jsme v pohodě přestáli bez větší šance Brumova a naopak jsme začali zlobit my. Největší hrozbou pro bránu soupeře byl pak Paťa Červenka, který se dokázal prosazovat nejen individuálně , ale také výbornou spoluprací s Adamem a  druhým jmenovcem Patrikem Švachem. Ve středu hřiště se tak vytvořilo výborně spolupracující trio, jehož důležitou vlastností byl velmi rychlý přechod do útočné fáze. Výsledkem pak byla nádherná střela do tyče, posléze pak střela, kterou hostující branař  vytáhl  na břevno a k tomu ještě uspěchaná hlavička v gólovém postavení. Aby výčet byl kompletní,  Adama pak  v samostatném úniku zastavil nesprávně odmávaný ofsajd. To na druhé straně byl výčet šancí skromnější, ale produktivita zase náramná. Hosté využili snad jedinkrát uvolněný prostor před naším vápnem a nekompromisně trestali výstavní střelou, při které neměl Tom sebemenší šanci zasáhnout. Do kabin se tedy odcházelo za nepříznivého stavu 0:1.

       Nástup do druhé půli nic neměnil na tom, že borci z Brumova měli stále více ze hry, ovšem počet vytvořených šancí se zvyšoval již jen na straně hostů. Tento faktor pak logicky vyústil v druhou branku hostí po brilatně provedeném kopu a ještě hezčí hlavičce. Ani stav 2:0 však neznamenal, že by naši kluci složili zbraně, dokonce se mi zdálo, že hra se postupně začala vyrovnávat. Jenomže nás tento fakt stál málem další branku,  neboť hosté dostali více prostoru v bezprostřední blízkosti našeho vápna či branky a musím přiznat dvě tutovečky tam byly. Naše šance pak již nepatřily do kategorie vyložených, takže zápas spěl postupně k zasloužené výhře hostů.

       Jinak pochvala patří určitě všem klukům, zápas se pak povedl u nás debutujícímu Patrikovi Červenkovi a kdoví…kdoví, jak pěkný mohl být víkend, jak mohl zápas dopadnou při trošku větším štěstíčku v prvním poločase ???

        Nezbývá tedy, něž pogratulovat hostům k vítězství a připravit se na opět velmi silného soupeře z Rožnova a opět se stejně jako s Brumovem poprat s nepřízní těžkého losu.

 

Petr L.

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ- 7.9. SK Louky - FC Brumov

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář