starší žáci

Tom Neubauer- Peťa Vyoral, Paťa Švach , Marťa Kašný, Tom Machala - Marťa Štípek, Radek Laciga, Dava Ševčík , Marťa Janota - Adam Křek, Seba Kuna - Šimon Hercík, Tom Vyvlečka, David Peček

Branky :

Laciga 2x, Štípek 2x, Peček 2x, Křek 2x

Vzhledem k předchozím zápasům, respektive k jejich výsledkům a postavení v tabulce nás čekal důležitý zápas v Luhačovicích. Příprava na zápas byla velmi atypická. Věnovali jsme se hlavně rozboru minulých chyb a rozboru herního projevu. Na rozcvičení a přípravu k zápasu nám zbylo pouhé čtvrt hodiny. Pojali jsme ji jako herní a vůbec to nebylo marné. Z herního projevu bylo vidět, že by to nemuselo být vůbec špatné a že kluci jsou ve velké pohodě. Výborný pohyb a kombinaci jsme si přenesli nakonec i do samotného zápasu.

Vedle dobrého herního výkonu jsme si přinesli ale bohužel i jednu nectnost z minulých zápasů v podobě neproměňování vyložených šancí. Ani Seba, který měl pomoci zlepšit tuto herní činnost neměl dobře seřízené miřidla a zapojil se tak do naší neradostné statistiky. Naše šance jsem nepočítal, ale určitě naše produktivita byla maximálně na 30%. Že se nepromnění nějaká šance vidíme často i na těch nejvyšších úrovních. Mě však mrzí lajdáckost s jakou tyto šance zahazujeme. Naší naprostou herní převahu jako první zúročil tradiční střelec Radek, když dorazil svoji střelu do břevna. Vzhledem k tomu, že měl slíben pohov při dvougólovém vedení přispěchal velmi rychle i s druhým zápisem. Jeho dotaz „trenére, dám tedy dva góly a můžu jít?“ tak naprosto naplnil realitu. Po tomto gólu však na nás padlo maličké uspokojení, najednou jsme ztratili pohyb a soupeř začal fotbalově dýchat. Po hlasité domluvě jsme se naštěstí vrátili ke své hře a po několika zahozených šancích  potvrdil naši převahu v prvním poločase Štípas , který povedenou střelou za hranicí vápna uzavřel skóre 1.poločasu na 3:0.

Přesto, že do druhého poločasu nenastoupil Radek ani Seba, pokračovali jsme ve své hře ,výborné kontrole míče, výborném pohyby a dokonce si kluci vzali k srdci výtku, týkající se zakončení. Svoje střelecké zápisy přidali postupně David Peček 2x, Štípas a nakonec i  největší palič šancí Adam Křek. Samozřejmě, že náš herní výkon byl ovlivněn kvalitou soupeře. Kluky je však nutno pochválit za výrazně zlepšený herní projev, protože když si vzpomeneme na podzimní zápas, který byl moc a moc upracovaný a soupeř vstřelil tři góly Slušovicím i Vsetínu je to výrazná změna. Lze tedy  jenom doufat, že si tento zlepšený projev přeneseme do následujících zápasů.