Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FK Kunovice - SK Louky 2:0 (1:0)

30. 9. 2013

     starší žáci     

 

p1840592.jpg

 

 

  Sestava :  

Neubauer Tomáš – Vyvlečka Tomáš, Machala Tomáš, Kašný Martin, Hercík Šimon - Ševčík David, Štípek Martin,Červenka Patrik, Švach Patrik - Janota Martin,  Křek Adam, Dlouhý David

 

  Branky : 

 

 ...

  Komentář :  

Kolektivní herní činnost nejhoršího zápasu, individuální herní činnosti jednotlivců ? Asi bych marně hledal hráče s individuální statistikou +/- bodů  s kladným výsledkem. Možná bych našel pár jedinců jejichž snaha se neutápěla v individualistickém pojetí, kteří navíc oplývali příkladnou bojovností a prali se za tým Louk. To ale bylo evidentně málo na výborně pracující domácí tým. Výsledkově 0:2 z Kunovic budou mnozí hodnotit jako obstojný výsledek. Kdo však viděl zápas samotný nemůže najít skoro nic pozitivního.

V kabině poněkolikáté zaznělo jak je důležitý větší pohyb a kontrola míče zvláště pak v začátku zápasu a poprvé jsem v předtuše velkého průšvihu apeloval na opakující se nekázeň ve vztahu na komentáře k rozhodnutí rozhodčího. Ani jednu radu si nevzali někteří naši borci k srdci, nejvíc asi poslouchal rozhodčí ve vedlejší kabině a možná také domácí tým, neboť velmi dobrým pohybem a systémem krátkých příher nás přehrávali a vytvářeli jasnou herní převahu. V 8 minutě pak po kombinaci na hranici vápna šli zaslouženě do vedení krásnou střelou. Naopak my jsme nedokázali vůbec kontrolovat míč a pokud se našla přesná příhra, obstojný první dotyk s míčem tak okamžitě následovala ztráta při nesmyslné kličce nebo dlouhém vedení míče. Pokud se objevila finální příhra, pak směřovala do prostoru s převahou domácích hráčů. Výsledkem bylo, že jsme za celý první poločas neohrozili ani jednou soupeřovu bránu. Naopak domácí se tlačili do střelby a zvláště pak pěkných akcí z křídelních prostorů. Naštěstí jsme je do vyložených šancí nepouštěli a střelám z dálky chyběla přesnost i razance, takže do kabin jsme šli za stavu 1:0 pro domácí, bohužel ale také s naštvaným rozhodčím, který si evidentně nechtěl nechat kecat do řízení zápasu - náctiletými mladíky.

Do druhého poločasu jsme tedy nastoupili se dvěma žlutými kartami a zcela jednoznačně nazlobeným rozhodčím, který si v průběhu další hry dotyčné jedince „vychutnával“, možná někdy až moc. Vůbec se mu však nedivím, utkání řídil naprosto férově a nikdo si nemohl absolutně na nic stěžovat, bohužel kromě našich dvou hráčů. Co se týká hry začali jsme se trochu zvedat přidali jsme hlavně na bojovnosti, ale herní výkon byl stále podprůměrný. Prapor začal zdvíhat hlavně Štípas , který se také dostal do jediné naší možnosti, kdy k němu propadl centrovaný míč a ocitl se tak sám před branařem. Možnost vrátit se do zápasu však propásl a domácí si asi také uvědomili možné riziko ztráty nějakých bodů a přidali. Dvě vyložené šance propásli, avšak při třetí však již zakončili přesně. To naše obrana zahrála ofsajd, což by bylo výborné řešení, kdyby se jeden z nich nezapomněl vzadu. Jinak byla však obrana naše nejlepší formace, kde fungovalo aspoň něco. No a potom přišlo to co bylo nachystáno již delší dobu, červená karta asi pro největšího rebela a ve formě s jakou jsme přijeli do Kunovic nebylo co řešit. Zápas dospěl bez dalších šancí k vítězství domácích  2:0.

Petr Látal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář