Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU FC V. Otrokovice - SK Louky 2:4 (2:2)

1. 9. 2013

      mladší žáci        

  Sestava :

 

 Mikulášek,Sadil,Dlouhý,Nezval,Chytil,Zuzaník,

Štalmach,Kuna,Banát,Jaroněk,Hönig,Štípek

 

  Branky :     Chytil, Jaroněk, Sadil, Kuna

 

  Komentář :  

Jak začít? Trénuji už nějaký ten pátek a pořád si nemůžu zvyknout na to, že v této věkové kategorii přichází velké výkonnostní výkyvy. Jeden zápas super a hned další noční můra. Ano všichni správně tušíte, že po velmi dobrém výkonu ve Vsetíně to tentokrát nebylo nijak slavné. Zatímco na půdě Vsetína, který byl herně rozhodně lepší než Viktorka, jsme po 15 minutách vedli 3:0, tak v Otrokovicích jsme prohrávali 0:2. Kluci s Viktorky na nás vletěli a my jsme byli myšlenkami ještě někde úplně jinde. Zkrátka prvních 10 minut jsme se k ničemu nedostali, všude jsme byli druzí a domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou. Po 10 minutách jsem to trošku prostřídal a nechal odpočinout některé borce, kteří tak Nějak ještě myšlenkami nedorazili na zápas a hra se vyrovnala. Pořád to sice byla taková holomajzna, ale domácí už se nedostávali do šancí a my začali být konečně nebezpeční. Začali jsme pomalu přebírat otěže zápasu a po Dominikově gólu, který pohotově dorazil vyražený míč jsme se do zápasu vrátili úplně. Začali jsme si vypracovávat gólové šance, které jsme ovšem trestuhodně zahazovali. Naštěstí to ke konci poločasu  vzal na sebe Honza Jaroněk a procedil míč mezi brankářem a tyčí do brány. Poločas tedy skončil 2:2.

Druhý poločas už byl plně v naší režii a i přestože hosté neproměnili pokutový kop, který byl mimochodem dle mého soudu velice přísný, srovnám-li to ze zákrokem na Sébu u starších žáků ;-(, tak jsme domácí k ničemu nepustili. Bohužel jsme vytvořené šance neproměňovali. Tyče a břevna se zatím taky ve fotbale nepočítají a tak jsme nakonec přidali pouze 2 branky z přímých kopů, kterých jsme zahrávali v tomto zápase spousty, protože domácí velmi často sahali k zákrokům za hranicí pravidel.

Bohužel stačí odlehčený přefoukaný míč a my máme problém trefit bránu. Tak to pánové příště zkuste jinak. Přímý kop se dá rozehrát spousty způsoby. Přemýšlejte  Každopádně dnešní zápas fotbalově nic moc, i když vítězství bylo jednoznačně zasloužené. Myslím si, že některým hráčům, kteří si po zápase ve Vsetíně mysleli  jací jsou mistři a že to všechno půjde samo, nastavil tento mač zrcadlo a doufám, že se nad tím zamyslí.

A i to je někdy dobře.

Trenér Jarda 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář