MU FC V. Otrokovice - SK Louky 2:1 (1:1)

2. 9. 2013

starší žáci

Neubauer Tomáš - Vyoral Petr, Machala Tomáš, Kašný Martin, Hercík Šimon - Kuna Sebastián, Štípek Martin, Švach Patrik, Janota Martin - Grbavčic  Dominik, Křek Adam - Vyvlečka Tomáš,  Ševčík David, Valenta Olda

Branky :     Štípek

Do druhého utkání jsme nastupovali proti domácí Viktorce s ambicemi uhrát konečně nějaké body, neboť soupeř se prezentuje přibližně stejnou výkoností jako náš tým. Bohužel jsme nezopakovali naše výkony z přípravy a hlavně v 1. poločase nás provázela nízká aktivita, nepřesná hra, dlouhé vedení míče, zbytečné souboje, tedy neduhy, které nás již dříve provázely. Domácí tak měli od začátku zápasu mírnou herní převahu provázenou velmi nebezpečnými útoky a zaslouženě se dostali do vedení 1:0. Po obdržené brance jsme přidali, bohužel naše hra byla doprovázena mnoha nepřesnostmi, takže jsme si nevytvořili trvalejší tlak. Dostali jsme se sice i do několika nadějných příležitostí, ve kterých jsme volili komplikované řešení místo jednoduchého zakončení, pak k tomu ještě přibyla Vyvlova pověstná minela, která mě opět stála málem zdraví. Nezbývá než doufat, že Tomáš konečně předvede tréninkové výkony i v zápasech. Vyrovnat se nám pak povedlo až v poslední minutě 1. poločasu, kdy po zaváhání domácí obrany skóroval Marťa Štípek.

Na začátku druhého poločasu se hlásilo na střídání hned několik hráčů. Nejhůř na tom byl asi Kaša se žaludečními problémy, který však zápas dohrál a zaslouží až na jednu chybičku velký dík a pochvalu. Druhý poločas jsme začali ve větším pohybu, bohužel důraz domácích na nás stále platil a po naší chybě v obranné činnosti jsme inkasovali podruhé. Poté už jsme konečně získali trvalejší převahu, bohužel naše akce byly stále komplikované a při útocích středem hřiště jsme se dostávali do přehuštěného prostoru, ze kterého jsme nebyli schopni vystřelit, natož vytvořit si gólovou příležitost. Při útocích po stranách jsme zase vždy prováhali optimální okamžik k finální přihrávce, takže nakonec i přes naši převahu si domácí byli schopni vytvořit větší počet gólových příležitosti a my jsme už bohužel skórovat nedokázali.

Na závěr se nemohu ubránit pocitu, že jsme zdaleka neodehráli zápas naplno, protože většina kluků je schopná předvést podstatně lepší partii. Naopak Peťa Vyoral předvedl svůj nejlepší výkon v Loukách a patří mu první pochvala sezóny.