Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FC Elseremo Brumov - SK Louky 4:0 (2:0)

22. 4. 2014

         starší žáci            

 

p1870696.jpg

  

   Sestava :  

 Neubauer Tomáš – Vyoral Petr, Švach Patrik, Kašný Martin, Štípek Martin, Hercík Šimon, Machala Tomáš, Peček David,Janota Martin, Křek Adam, Laciga Radek, Ševčík David

   Branky :   

....

   Komentář :   

Komentář tohoto zápasu by mohl být velmi krátký, snad jen v několika řádcích, neboť hodnotit naši hru, znamená hodnotit posledních pětiminutovku prvního poločasu, kdy jsme se nejen dostali do hry, ale měli jsme i tuto malou chvíli navrch a připravili jsme si dvě pěkné střelecké příležitosti. Výkon se začal zlepšovat s přechodem Marti Štípka do zálohy. To si snad kluci připomněli dobré výkony v přípravě. Pěkná a rychlá kombinace a to i po šířce celého hřiště, obstojná nabídka na míč. Chtělo se mi věřit, že se vracíme k tomu lepšímu, co umíme. Stav už byl v té době ale 2:0 pro domácí, kteří se prosadili v prvním případě po rychlém přechodu z poloviny hřiště, ve druhém pak po pohotové střele uvnitř velkého čtverce.

Plamínek naděje však sfoukli domácí nevídaným způsobem a jestli si něco zaslouží komentář, tak to byla prezentace fotbalu v podání brumovských kluků ve druhém poločase. To by však mělo zůstat v kompetenci jejich trenéra a jestli pochvaly nesklidili po zápase, tak to bude určitě při nejbližším hodnocení. Já jen přidám poznámku, že výkon se blížil k výkonům TOP týmů na loňské olympiádě mládeže.

Jestli si někdo zaslouží aspoň malou pochvalu pak to jsou Adam za bojovnost a Marťa Štípek za výkon v prvním poločase. Doufám, moc doufám, že toto utkání otevřelo některým borcům oči a viděli prezentaci fotbalu ve vrcholném podání a přesvědčili se, že fotbal v jejich podání není asi to pravé ořechové. Pánové máte daleko navíc, musíte si to však uspořádat v hlavičkách. Moc jsme tomu zatím nedali, škola měla přednost. Zkoušky doufám, že úspěšně absolvujete tento týden a začneme do toho konečně šlapat.

 

 

Petr L.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář