Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

Info, placení příspěvků 2 pololetí ...

8. 3. 2014

Vážení rodiče,

první pololetí školního roku je za námi a začíná nám druhé. Rád bych
poděkoval všem, kteří navštěvovali naše tréninky a doufám, že jste byli, hlavně Vy kluci a holky, spokojeni a že Vás to bavilo. Pokud se ovšem vyskytlo něco, co Vám přidělalo vrásku na čele, tak prosím, především rodiče, aby jste mi případné připomínky sdělili osobně, nebo zaslali na mail -
kuna@sklouky.cz.

Věřím, že společně vytváříme prostředí, kam rádi chodíme, jak rodiče, děti, tak i trenéři. Rodičům bych chtěl připomenout, speciálně od těch nejmenších, aby děti nechali v klidu a užívali si, když je jejich dítě spokojené a případné neúspěchy probírali s dětmi v klidu, nejlépe až doma. Pokud z Vašeho dítěte má vyrůst další Maradona, věřte, že vyroste, pokud mu umožníme, aby si fotbal zamiloval a podpoříme ho. Je důležité si uvědomit, že přestože doma máte talentovaného fotbalistu, je to v první řadě člověk-dítě a od Vás očekává, že budete hlavně rodič - ne trenér. Vím, že je to někdy těžké, ale je to Vaše dítě, tak to za trochu ovládání stojí, nemyslíte?  Všem předem děkuji.

 

Nakonec bych Vám chtěl připomenout, že je potřeba zaplatit příspěvky za druhé pololetí a to do konce měsíce února. Účet je stále stejný: 670100-2201930350/6210. Pro kategorii přípravek a žáků je výše příspěvků za jedno pololetí 1400 Kč, popř. 800 Kč, pokud naše tréninky navštěvuje i mladší sourozenec.
Do popisu platby uveďte jméno a rok narození vašeho dítěte a období za které platíte.

Ti co navštěvují školičku mohou nadále platit měsíčně (200 Kč) p. Lendlerové.
Případné dotazy u trenérů, nebo na tel. 775 153 284

S přáním hezkého dne

Jaroslav Kuna
za vedení FŠ SK Louky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář