Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 19. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 20.9. 15:30 hod.

SK Zlín - SK Louky


2. DOROST příští utkání :

SO 19. 9. 12:30 hod.

Brumov + V.K. - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 19. 9. 9:30 hod.

V.Karlovice - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 19. 9. 11:15 hod.

V.Karlovice - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 18. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FC Zlín "B"

 

Mladší přípravka

PA 18. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FC Zlín "B"


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Luhačovice "B" 

3:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Halenkovice

1 : 7 (0:4)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

Baťov - SK Louky

2 : 1 PK (1:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

1. místo satelit Bojkovice , celkové 1. místo

26. 3. 2014

     mladší přípravka      

 

 

  sestava   

Frolek, Škoda, Mikač, Obadalová, Průcha, Šťastný, Plšek, Kos , Goláň, Antolák, Sochora, Cigoš, Maňák

 

  zápasy   

FŠ SK Louky - Uh. Brod          6:0   Frolek 4x, Šťastný, Průcha

FŠ SK Louky - Bojkovice        5:1   Průcha 2x, Frolek, Šťastný, Obadalová

FŠ SK Louky - Slavičín            5:4   Průcha 3x, Škoda, Obadalová

FŠ SK Louky - Val.Klobouky  6:0   Frolek 3x, Průcha, Plšek, Šťastný

FŠ SK Louky - Slušovice       7:1   Frolek 3x, Průcha 2x, Šťastný, Škoda

 

 

                           Tabulka   Bojkovice
           
Pořadí Team        Body
 1.  FŠ SK Louky   29 6    15
 2.  FC TVD Slavičín   19 10    12
 3.  SK SV Bojkovice   12 12     7
 4.  ČSK Uh. Brod    9 15     6
 5.  FC Slušovice    3 16     3
 6.  TJ Spartak Val.Klobouky    4 17     1

 

                             Konečné pořadí
           
Pořadí Team        Body
 1.  FŠ SK Louky  151 14    85
 2.  FC TVD Slavičín   83 28    71
 3.  SK SV Bojkovice   52 64    46
 4.  FC Slušovice   19 67    21
 5.  ČSK Uh. Brod   21 99    21
 6.  TJ Spartak Val.Klobouky   15 69    13

 

Nejlepší střelec satelitního turnaje:

Martin Frolek (FŠ SK Louky ) 51 branek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář