Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU Viktoria Otrokovice - SK Louky 9:1 (2:0)

1. 10. 2012

      starší žáci        

 

viktoria-otrokovice--sklouky-2012--16-.jpg

 

  Sestava :

Tomáš Neubauer, Martin Kašný , Patrik Kuchárek,, Tomáš Machala, Šimon Hercík, Martin Janota, Adam Křek, David Ševčík, Dominik Grbavčic,, Ondra Sergado, , Martin Šoman, Tomáš Vyvlečka, Olda Valenta  

  Branky :     Janota

 

 

  Komentář :

Kdybych měl hodnotit tento zápas dostal bych se ke stejným závěrům jako dřív. Jednu myšlenku zopakuji, pokud chci vyhrát ,musí to být na mém výkonu poznat, musím v první řadě dát do hry a mého výkonu srdíčko a ze hřiště odcházet s pocitem, že jsem tam nechal všechno. Bohužel někteří, hlavně ti starší, si ale prostě myslí, že všechno okecají, a to jak v zápase tak při tréninku, a soupeř se pak složí pod tíhou jejich skvělých myšlenek. Celou tuto filozofii podtrhuje skutečnost, že v tomto klíčovém utkání se klíčoví hráči týmu v týdnu omluví a prostě na utkání nepřijdou. K tomuto se nabízí hned otázka o odpovědnosti a vztahu ke kolektivu, ale to je na vás asi moc brzo ? … nebo se to už  prostě nenosí? … a nebo jsem hrál fotbal už asi hodně dávno.

 

      Jaké výsledky pak můžeme očekávat, když hlavní tíhu utkání nesou „nulky „, jejichž role měla být v tomto týmu úplně jiná. Nerad bych někomu křivdil a nerad zobecňoval, protože snaha a výkony korespondovaly u některých kluků s jejich možnostmi. Možná, že výsledek 1:9 je pro nás lepší než průběžných 1:2, 17 minut před koncem. Dostali jsme, lidově řečeno „na držku“ a teď je na čase abychom se zdvihli a odčinili naše výkony v dosavadním ročníku KP.

 

      Jedno pozitivum toto utkání však mělo. Byla radost sledovat Adama, který předvedl výkon „par excellence“ neboli vynikající a to se  vším všudy co k fotbalistovi patří a na pár malých výtek mu musíme poblahopřát a zároveň poděkovat, že jsme neměli totálně zkažený celý víkend. A abych nebyl nespravedlivý, poděkování či pochvala vlastně patří všem těm, kteří ví, že na hřišti odevzdali vše co v nich v momentální formě či zdravotním stavu je, nebylo jich moc ale byli tam.

 

 Moc bych si přál, aby příštím zápasem pro nás začala  nová a podstatně úspěšnější fáze této sezóny.
 
Trenéři GaL

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ- 29.9. V.Otrokovice - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář