Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU Viktoria Otrokovice - SK Louky 4:3 (1:1)

30. 9. 2012

      mladší žáci     

 

p1790261.jpg

 

  Sestava :

Mikulášek, Kuna, Sadil, Staniš, Dlouhý, Višenka, Štípek, Martinec, Zuzaník

 

  Branky :    Staniš 2x , Kuna

 

 

  Komentář :

Další kolo KP žáků se hrálo u „sousedů“ v Otrokovicích. Dle tabulky byli domácí jednoznačným favoritem, protože o body zatím přišli pouze v zápase s Brumovem. Navíc mu ještě dokázali 4 góly dát. Na to, že nejsme favorit, už jsem zvyklý, ale že budeme hrát pouze s jedním náhradníkem, kterého jsme si navíc museli vypůjčit ze starší přípravky, to se mi zvykat opravdu nechce. Bohužel realita už byla taková.

Vzhledem k tomu, že domácí měli na střídání 5 hráčů a fyzicky na tom byli evidentně lépe než my, museli jsme se pro tentokrát uchýlit k taktice alá Kunovice a nakopávat míče na vysunutého útočníka. No moc nám to nešlo, ale je alespoň vidět, že to není naše hra. Každopádně jsme docílili toho, že nás domácí, kteří poctivě střídali všechny hráče, nesemleli a my tak dokázali bojovat až do konce. Ano bojovat, protože konstruktivního fotbalu jsme moc nepředvedli. K mému překvapení však ani domácí nebyli schopni něco vytvořit a tak se zápas zvrhnul ve spousty osobních soubojů, ve kterých kluci bojovali jako lvi. Odměnou nám pak bylo, že jsem skoro celý zápas vedli a měli tak o co hrát. Určitě jsme si získali respekt soupeře a hlavně jsme potěšili naše fanoušky.

Jen je škoda, že jsme zápas nedovedli do vítězného konce, ale to se ve fotbale stává. Naopak mě potěšilo, že i přes to, že jsem kluky neustále „brzdil“, tak za posledních 5 minut si vytvořili minimálně 4 šance a bylo na nich vidět, že chtějí vyhrát. Když si uvědomím, že většina odehrála zápas bez střídání, tak klobouk dolů pánové. Ano dostali jsme gól v poslední minutě z rohu, což by se nemělo stávat, ale to nemůže převážit to, že jsme celý zápas hráli na 100 procent a někteří snad i více.

Jedinou kaňkou na zápase tak zůstává, že 3 ze 4 gólů jsme dostali ze situací, kdy stačilo prokázat více osobní statečnosti a nebát se jít do souboje, obzvláště takto blízko vlastní brány. V kabině jsme si k tomu něco řekli, tak si to prosím opět nechte projít hlavou.

Pokud to mám shrnout, tak jestli budete pánové takto makat každý zápas a nejlépe i na tréninku, budete se určitě pouze a jenom zlepšovat a bude vás to i více bavit.

 Trenér Jarda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář