MU TJ Sokol Poličná - SK Louky 2:1 (0:1)

29. 10. 2012

starší žáci

Kuchárek Patrik, Menoušek Rudolf, Bartek Martin ,Blaha Adam, Grbavčic Dominik, Laciga Radek, Kašný Martin, Machala Tomáš, Neubauer Tomáš, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Ševčík David, Segrado Ondřej, Valenta Olda

Branky :    Bartek

K zápasu do Poličné jsme odjížděli za počasí, které vzbuzovalo hrůzu u všech maminek a našeho očekávání jestli zápas proběhne či ne. Nakonec k utkání došlo na pokraji regulérnosti  hřiště ale za podmínek, které si nezúčastněný divák nedokáže ani představit.Předvedená hra u obou mužstev tak odpovídala počasí i terénu, utkání se hrálo převážně ve středu hřiště za úměrně zkaženého počtu přihrávek a neustálých osobních soubojů. Tentokrát jsme se dostali do vedení my po individuální akci Marti  Bártka.  Po gólu pak volala ještě další akce, kterou neúspěšně zakončoval  Honza Vičánek. Strašná škoda, protože v jasném gólovém postavení stál Radek Lacina a stav 2 : 0 v tomto počasí by byl zřejmě rozhodující. V dalším průběhu zápasu přebírali iniciativu domácí, kteří však zkoušeli Tomovu pozornost  pouze střelami z dálky. S těmi si však Tom bez problému poradil.  Stejný průběh zápasu pokračoval i ve druhém poločase, i když už se zvýšenou aktivitou domácích. Bohužel tomu bylo tak jen do 58 minuty, kdy, možná už totálně promrzlý Tomáš podcenil jednoduchý nákop na naší bránu a míč mu propadl mezi rukama až do naší brány. V ten okamžik byli domácí hráči na koni , jejich nejlepší hráč se vysunul z postu stopera na útočné pozice  a domácí nám začali nepříjemně zatápět. Vítězný gól na 2:1 vstřelili domácí po několika závarech z vlastně teprve první čisté gólové šance. Opět jsme tedy zůstali bez bodového zisku, avšak přítomnost onoho domácího borce v tomto utkání ve mně evokovala vzpomínky na články brumovských trenérů.