Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU TJ Sokol Poličná - SK Louky 0:4 (0:3)

29. 10. 2012

      mladší žáci        

 

mz-policna--louky-podzim-2012--15-.jpg

 

 Sestava :

Mikulášek,Kuna,Sadil,Nezval,Banát,Dlouhý,Lukášík,

Hönig,Zuzaník,Štípek,Višenka,Teichmann,Martinec

 

 Branky :  Kuna 3x, Dlouhý

 

 Komentář :

  Poslední podzimní zápas KP venku se dal shrnout takto: velká zima, stráášně móóc vody a spousty bahna. Zkrátka podmínky, ve kterých se fotbal hraje moc špatně dospělým natož tak mladším žákům. Nakonec jsme ale v Poličné fotbal hráli. O kvalitě terénu, na kterém se před námi ještě 70 minut proháněli oři ze starších žáků, šlo pochybovat, ale buďme rádi, že do Poličné nemusíme jezdit znovu. O naší „statečnosti“ vypovídá fakt, že to byl jediný zápas, který se toto kolo odehrál na přírodní trávě. Další zápasy byly odloženy a v Uh.Brodě mají umělku.Co se týče zápasu, tak jsme celý zápas pravidelně střídali dvě sedmičky a jelikož nás bylo „pouze“ 13 tak Dava D. a Séba zůstávali v obou formacích a jen si prohazovali posty. Soupeř měl pouze tří kvalitní hráče a ukazoval, proč je poslední. Zkrátka s přípravkou se tato soutěž hrát nedá. Každopádně i tito tři hráči dokázali na tomto terénu zastavovat naše útočné snažení. Zvláště domácí gólman si pořádně zachytal. My jsme se sice snažili střílet, ale mokrý míč klukům sjížděl z nártu a střely nám tak lítali většinou vedle. A když už jsme trefili „zařízení“, tak zasáhl domácí gólman. Kluci se snažili hrát, tak jak je učíme, po zemi a kombinačně, ale dnes to opravdu nešlo. Bahno a kaluže jsou velký nepřítel fotbalu. Sice jsme to klukům v kabině říkali, ale chápu, že zbavit se naučených návyků takto rychle nelze. Po asi deseti minutách, kdy to vypadalo, že to bude boj s bahnem a domácím brankářem přišla pětiminutovka, kdy kluci zrychlili hru kolmými přihrávkami, které se naštěstí vyhnuli kalužím a dali domácím 3 góly. Vypadalo to, že našli recept jak na domácí a počet gólů bude rychle narůstat. Bohužel hra se opět vrátila tam, kde začala a my mohli být nakonec rádi, že se domácím z ojedinělého protiútoku nepodařilo snížit.

Druhý poločas ani komentovat nebudu, protože byl stejný jak ten první, ovšem s tím rozdílem, že zázračná pětiminutovka se tentokráte nekonala. Jediný zásah tak nakonec padl po rohu, kdy si domácí brankář vyběhl z branky na předpokládaný centr, čehož si Séba všiml a zkusil zatočit míč do brány. Nevím, jestli by míč šel do brány, ale tentokráte se postavila příroda na naší stranu a domácí hráč, který se jej snažil odkopnout neomylně zavěsil. Vzhledem k síle domácích je výsledek nic moc, ale vzhledem ke klimatickým podmínkám je super, že jsme všichni odjeli zdraví domů.
 
Máme tedy před sebou poslední zápas doma s Uherským Brodem, který je na tom asi stejně jak my a já doufám, že zakončíme podzimní sezónu výborným výkonem, abychom potěšili všechny naše fanoušky a urveme další vítězství pro zlepšení našeho sebevědomí.  
 
Trenér Jarda

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář