Sestava:

Adam Blaha, Martin Kašný , Ruda Menoušek, Patrik Kuchárek, , Šimon Hercík, Tomáš Machala, Radek Laciga, Eliáš Hasllöcher, Honza Vičánek, Adam Křek, Dominik Grbavčic, Martin Šoman,Tomáš Zatloukal ,David Ševčík, Ondra Sergado

Branky :      Vičánek

Komentář:

Přesto, že se na poslední chvíli kvůli nemoci omluvil Marťa Janota, odjížděla do Nedašova sestava, která měla přivést 3 body. Bohužel v kabinách domácích jsem byl svědkem rituálu, kdy se vybírala ta „správná registračka“ možná i registračky  a poté co jsem nedobrovolně absolvoval přednášku  o nových domácích hráčích mě bylo jasné, že tak jednoduché to zase nebude.

Neblahé tušení se naplnilo ale bohužel k tomu, že jsme neměli fotbalově navrch přispěla spíše naše špatná hra než statní chasníci v domacích řadách. Hra, která se odehrávala na hřišti vyhovovala více soupeři. My jsme nebyli schopni přitlačit míč na zem a jít do postupné kombinace, všechny dlouhé míče jsme ztráceli v souboji s fyzicky vyspělejšími kluky z Nedašova . Hra se tak odehrávala ve středu hřiště neboť dlouhé nákopy domácích končily zase v autu za naší brankovou čarou. Pak však přišla pěkná individuální akce domácího hráče a nepříliš povedený zákrok Adama v bráně a prohrávali jsme 1:0. V útlumu, který padl na naše kluky po této brance si domácí vypracovali ještě dvě příležitosti ve kterých se Adam zase naopak vyznamenal. Poté se však kluci začali herně zvedat, čehož výsledkem bylo břevno a tyč soupeřovy brány. Přestože jsme si do poločasu udržovali převahu, naše tápání v útočné fázi stále pokračovalo.

Do druhého poločasu jsme však nastoupili s odhodláním změnit nepříznivý stav. Konečně jsme začali hrát hru, která k  fyziologické skladbě našeho mužstva sedí nejvíce, zvýšený pohyb s dobrou kombinací, s dobrým výběrem místa. A ejhle , najednou jsme si vynutili tlak a domácí se dostávali pouze k ojedinělým brejkům. Gól se nám však podařilo vstřelit však jen jeden. Honza Vičánek zakončil pěknou akci Dominika nepříliš povedenou a přesto paradoxně nechytatelnou střelou. Určil tak konečný stav tohoto zápasu na 1:1, protože rozhodčí odpustil již předtím domácím jasnou penaltu, možná i vyloučení a ostatní naše akce zlikvidoval pozorný domácí branař.

Z Nedašova tak odjíždíme pouze s jedním bodem avšak s příslibem zlepšené (místy i výborné) hry ve druhém poločase. Hra v prvním poločase by nám však nestačila ani na soupeře z nižších soutěží. Účast  některých hráčů na hřišti v prvním poločase hodnotíme pouze jako symbolickou. Z tohoto pohledu se nelze vymlouvat ani na nesehranost nově vytvořené sestavy ale je potřeba hledat nedostatky u sebe samých a to hlavně v otázce sebedůvěry a morální síle poprat se o výsledek , a to se vším všudy.

Co se týká domácí sestavy, respektive hráčů uvedených v zápisu jsme se rozhodli, že budeme věřit ve fair play a upustili jsme od radikálního řešení (nevím ale jestli ne naposledy).