Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU SK Louky - TJ Sokol Ratiboř 3:4 (2:1)

8. 10. 2012

      starší žáci       

 

 

sz_louky-ratibor--1-.jpg

 

 Sestava :

 

 Kuchárek Patrik, Segrado Ondřej, Blaha Adam, Kašný Martin, Laciga Radek, Machala Tomáš, Neubauer Tomáš, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Ševčík David

 Branky :   Laciga 2x , Vičánek

 

 

 Komentář :

Ač do hodnocení zápasu se mi vůbec nechce, bylo by špatné nepoučit se z chyb. Do zápasu jsme nastoupili s navrátilcem Radkem Lacinou ale bez Rudy, Matri Bartka i Eliáše. Navíc zápas začal totálním šokem a horší vstup do zápasu jsme letos ještě nezažili, protože v první minutě jsme prohrávali  1 : 0. Nedokázali jsme zastavit průnik soupeře do našeho vápna a po závaru jsme inkasovali z bezprostřední blízkosti. Všichni přítomní si určitě řekli, že půjde vzhledem k absenci Rudy, jediného pořádného chlapa v naší sestavě, o další propadák. Kluci byli však jiného názoru . Po nádherné kombinaci se ocitl Honza po souboji jeden na jednoho v pozici faulovaného hráče a jelikož faul byl v pokutovém území, dostali jsme možnost srovnat, což se Honzovi povedlo a utkání se přehouplo opět do nerozhodného stavu. Jestliže jsme se dokázali zvednout za nepříznivého stavu 0:1, tak po vyrovnání jsme začali soupeře poprvé přehrávat. Svůj věkový i somatický hendikep jsme nahrazovali chytrou kombinační hrou a za krátkou dobu jsme si vytvořili několik tutovek, které jsme však nedokázali finalizovat v podobě gólu. Sami před golmanem selhali postupně Vičus, Vyvla i Vosa. Soupeř se dostal taktéž do několika slibných koncovek ale do kabin jsme šli zaslouženě s vedením 2:1. To po krásně provedeném rohovém kopu dvojice Vičus – Radek jsme se mohli poprvé radovat  z vedení.

 

      Druhý poločas začal úplně opačně než první, hned v prvních minutách si provedení úspěšného rohového kopu zopakovala stejná dvojice a po chybě branaře hostí Radek hlavou podruhé skóroval. Stav 3:1 vypadal velmi nadějně a to jsme vzápětí ještě nevyužili přečíslení soupeřovy obrany. Bohužel v dalším průběhu zápasu nám začali docházet síly a hlavně víra v sebe sama. Pouštěli jsme se jen do individuálních průniků nebo jen pouhého odkopávání míčů a postupně jsme tak přenechávali iniciativu hostům. Upustili jsme tak od hry, se kterou můžeme uspět proti silově vyspělejším soupeřům. Soupeři jsme navíc triviálními chybami nabízeli možnost korigovat zápas a minimálně na dvou gólech si můžeme připsat asistenci. Zápas se tak převažoval na stranu soupeře, kterého jsme nedokázali již vůbec zastavovat.

      Po konečném hvizdu rozhodčího tak zavládl v našich řadách totální smutek nad výsledkem 3:4. I tentokrát jsme odešli poraženi i přesto, že jsme tentokrát odevzdali všechno.

      V souvislosti s pohledem na soupisky, kdy v naší základní sestavě  figurovala pouhá jedna „98“ oproti soupeřovým devíti i faktem, že se nám letos ještě nepodařilo hrát  v optimální sestavě (vždy chyběli minimálně dva hráči základu) je potřeba konstatovat , že tento tým má určitě perspektivu. Je potřeba si uvědomit, že dvoutisícovky hrají oproti soupeřům až o dva roky starším. Je však potřeba zabojovat už letos, takže kluci nic nevzdáme a jdeme do boje se soupeři i nepřízní osudu, a to opět každý na hranici svých možností.

 
Trenéři GaL

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ - SK Louky - Sokol Ratiboř

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář