mladší žáci

Mikulášek,Nezval,Sadil,Jaroněk,Hönig,Martinec,

Štípek,Višenka,Banát,Kuna,Lukášík

Branky :     Kuna 4x, Jaroněk

Poslední zápas sezóny jsme odehráli na domácím hřišti. Přivítali jsme tým z Nedašova, který na jaro nezískal ani bodík. Ideální situace jak se rozloučit s rodiči a fanoušky pěkným fotbalem. Jenže ouha. V prvním poločase kluci zvolili tempo, které soupeři vyhovovalo a navíc do jednoho všichni zapomněli hrát fotbal. Přesnou přihrávku člověk aby  pohledal a když už, tak jen dozadu. Místo aby největší opory vzali trošku zodpovědnosti na sebe a prosadili se individuálně, tak se zbavovali míčů. Výsledkem bylo, že soupeř nás chvílemi přehrával a vytvářel si šance. My jsme byli většinou všude druzí. No co bych popisoval. Poločas hrůzy, který mi velmi připomínal první poločas v Ratiboři, skončil vedením hostů 2:0 a to ještě kluci z Nadašova zahodili penaltu. Ne ,že bychom šance neměli, ale ty jsme zahazovali vcelku poctivě .

O poločase jsem zvedl hlas, dle mnohých si to možná zasloužilo i více a výsledkem  byla větší snaha všech hráčů. Díky tomu jsme pomalu začali přebírat otěže zápasu.  Chvíli to sice vypadalo, že budeme zahazovat šance stále stejně urputně, ale asi  po 5 minutách jsme vsítili kontaktní gól. Hosté přestali stíhat a museli začít  faulovat (v 1.poločase jsme nekopali snad ani jednu standardku).Díky jedné z nabídnutých standardních situací jsme srovnali. Dále jsme se snažili urvat vítězství pro sebe a odměnou nám byly nakonec další tři branky. Soupeř v druhém poločase sice pořád zlobil, ale to už všichni včetně brankáře předváděli svoje "normální" výkony a tak konečný výsledek byl 5:2. Je pravda, že Séba hrál se sebezapřením, palec ho opravdu bolel a obstřiky tak úplně nepomohly, a chyběl mu pohyb, Sáďa měl nakopnutý nárt, Višňa měl pochroumanou nohu, ale ostatní byli fit a z kluků, kteří nastupují pravidelně chyběl pouze Dava Dlouhý, který si v sobotu pořídil slušivou sádru. Pravda je to náš největší bojovník, ale pánové v takovéto sestavě bychom si výkon, který jste předvedli v 1.poločase měli odpustit. Ono, když vám před zápasem říkám, že soupeř nepřijel dobrovolně prohrát a o vítězství se popere, tak to berte vážně. Před zápasem jsem vám říkal, že mají velkého a dobrého brankáře, dvě dívky ročníku 99 a asi dalších 5 hráčů ročníku 2000. Už to samo o sobě napovídalo, že silou to nepůjde a bude to chtít hrát fotbal. Navíc střední záložník hostů byl opravdu velmi šikovný (na to jsem taky

upozorňoval).Takže jestli můžu poprosit takové výkony už opravdu ne !

Za druhý poločas Vám ovšem gratuluji, protože jste ukázali bojovnost a srdíčko. K tomu jste přidali i ten fotbal a právem jste tak uhájili jarní domácí neporazitelnost.

Doufám, že i poslední týden vás uvidím na tréninku, ale pro jistotu již teď Všem přeji krásné prázdniny plné zajímavých zážitků