Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - Sokol Ratiboř 7:2 (2:1)

7. 10. 2012

      mladší žáci      

  

p1790264.jpg

 

 

  Sestava :

Mikulášek,Sadil,Dlouhý,Zuzaník,Jaroněk,Višenka,
Kuna,Štípek,Banát,Hönig,Martinec,Nezval
 

 

 

  Branky :    Kuna 4x, Jaroněk, Dlouhý, Zuzaník

 

 

  Komentář :

 

Pomalu se blížíme ke konci podzimní časti sezóny a já mám pocit,že se ze skupinky fotbalistů pomalu začíná stávat fotbalové mužstvo.Minulý zápas proti Viktorce - 3.týmu tabulky jsme předvedli velmi dobrý výkon, který nebyl založen jen individuálních dovednostech, ale začala tam fungovat spolupráce více hráčů a objevili se v naší hře prvky jako zodpovědnost, obětavost a odvaha. A to je velký posun.Proto jsem byl zvědavý co v domácím prostředí předvedeme proti borcům z Ratiboře, kteří přeci jen zatím získali těch bodů mnohem více než my. Kluci se hned od začátku snažili hrát fotbal a odměnou jim byl rychlý gól.
Ukázkovou kolmici od Séby přetavil David mazácky v 1.gól zápasu. Pak se hra trošku srovnala, ale přestože Ratiboř nehrála vůbec špatně, tak šance přibývaly pouze na naší straně. Jenže my, je jak je naším dobrým zvykem, jsme zahazovali jednu za druhou. A tak se hostům podařilo srovnat. David, tentokrát ten v bráně, si vybral horší chvilku a střelu s uctivé dálky nechal k údivu všech nás proplout do naší sítě. My jsme to však nezabalili a ještě do konce poločasu jsme přidali další gól. Přesto jsem o poločase klukům říkal, že i když jsme byli v 1.poločase lepší, tak není nic vyhrané.
No, a jakoby mě hosté slyšeli, tak hned ze začátku se jim podařilo po snad jediném našem zaváhání v obraně vyrovnat. Chvilku to vypadalo, že ze zápasu bude drama. Kluci se však rychle otřepali a začali si vytvářet jednu šanci za druhou. A vzhledem k tomu, že se nám nějaká ta šance podařila i proměnit tak na konci zápasu na pomyslné světelné tabuli svítilo 7:2 pro domácí.  A to je naše nejvyšší vítězství v KP v této sezóně. 
Velká gratulace pánové, soupeř to nebyl lehký, ale vy jste zahráli opravdu
dobře. Samozřejmě, že tam byly chyby, ale když se budeme snažit, tak jich v dalším zápase bude zase o něco méně. Takže už se těším na další trénink.

 

Trenér Jarda

p.s.: opravy domácích úkolů se blíží, tak mi ukažte, jak moc vás ten fotbal
baví...

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář