Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - SK Baťov 1930 2:1 (0:0)

20. 5. 2013

      mladší žáci      

 

  Sestava :  

Mikulášek,Nezval,Sadil,Višenka,Hönig,Kuna,

Dlouhý,Banát,Štípek,Martinec,Jaroněk,Lukášík

 

  Branky :     Sadil 2x

 

  Komentář :  

 

Doma jsme přivítali sousedy z Otrokovic, kteří nám vždy dělají problém svým důrazem a pohybem. SK Baťov je sice před námi, ale patří mezi týmy, s kterými se dá hrát vyrovnaný fotbal. Je vidět, že tam až tak moc nepilují taktiku, ale věnují čas na tréninku spíše individuálním herním činnostem. A tak se hraje takový přirozený mládežnický fotbal nahoru dolů. Nejinak tomu bylo i dnes, jen s jednou malou komplikací a to byl déšť, který ztěžoval práci s míčem a vznikalo i dost důrazných soubojů o míč.

V prvním poločase měli hosté navrch hlavně díky důrazu v osobních soubojích, ale do koncovky se dostávali kluci těžko a pokud, tak vše bez problému řešil Dava v bráně. My jsme občas zahrozili z brejků, ale na gól to nebylo.

Druhý poločas už byl lepší z obou stran (u nás je to již pravidlo) a tak se na obou stranách začali objevovat nadějné příležitosti ke skórování. Jak to má vypadat pak všem ukázal krásnou individuální akcí Sáďa, kdy převezl všechny na hřišti a poslal nás do vedení. Nadále se hrál otevřený fotbal,

kdy hosté mohli několikrát srovnat a my navýšit skóre. To se nakonec povedlo opět Markovi, kdy ho Michal našel nezištnou přihrávkou a Sáďa zkušeně zakončil. Kluci z Baťova přidali na obrátkách s viditelnou snahou zápas zvrátit ve svůj prospěch. Navíc se nám zranil Tom, což se okamžitě projevilo při našem bránění a my začali ztrácet půdu pod nohama. Naštěstí pro nás hosté pouze snížili z rohu na 2:1 a my se tak mohli radovat z velmi cenné výhry, protože soupeř to rozhodně lehký nebyl. Připomnělo mi to zápas ve Vsetíně, kdy určitě nevyhrál lepší tým, ale ten šťastnější, protože dnes také mohli vyhrát oba týmy.

Z mého pohledu si kluci nakonec ty body zasloužili z toho důvodu, že makali a dali tak zapomenout na “pouťák“ s Ratiboří.

Jen tak dále pánové.

 

trenér Jarda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář