Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FK Kunovice 1:1 (1:1)

15. 4. 2013

     starší žáci     

 

louky-kunovice-1-1-bartek-055.jpg

 

  Sestava :

Neubauer Tomáš , Menoušek Rudolf, Kuchárek Patrik, Štípek Martin , Machala Tomáš, Hercík Šimon, Červenka Petr, Vičánek Jan, Kocourek Vít , Kašný Martin, Bartek Martin, Janota Martin,Peréz Dominik, Vyvlečka Tomáš, Ševčík David, Segrado Ondřej

 

  Branky :   Bartek

 

 

 

  Komentář :

Po celkem vydařené přípravě nás konečně příroda pustila na domácí trávník a mohli jsme přivítat prvního soupeře. Bohužel, možná bohudík to nebyl veledůležitý zápas s Nedašovem, ale s jedním s kandidátů na vítězství v soutěži, s Kunovicemi. K utkání jsme nastoupili posíleni o nové hráče, což nám dodalo trošku sebedůvěry a v úvodu utkání jsme drželi se silnými Kunovicemi krok. Zvolená taktika zesílené obrany s podnikáním rychlých brejků slavila úspěch v 25 minutě, kdy se Martinovi Bártkovi podařilo utéct soupeřovým obráncům a technickou střelou zakončit na 1:0. Bohužel jsme se z vedení neradovali ani 5 minut, když soupeř zakončil hlavou krásně zahraný rohový kop a vyrovnal tak na 1:1. Obdržená branka nás však nepoložila a celý zbytek prvního poločasu jsme stále drželi vyrovnanou partii, a to nejen výsledkově ale i herně. Ve středu pole jsme dokonce předvedli několikrát pěkné kombinace s postupným útokem a zakončením.

   Ve druhém poločase se začala více projevovat fyzická převaha soupeře, který s přibývajícími minutami získával územní převahu. Naštěstí se často nedostával do koncovky a téměř ani do vyložených šancí, vyjímkou byly jen dvě po sobě jdoucí střely, které orazítkovaly břevno naší brány.

My jsme však dokázali neustále hrozit rychlými výpady, a po jednom z nich se opět Marťa ocitl v čisté gólové šanci, bohužel však po kličce brankáři již nedokázal zakončit do prázdné brány.  Po gólu volala také hlavička z rohového kopu, ale i krásná střela Víti Kocourka, kterou bravurně vyrazil hostující brankař.  

   Zápas tak dospěl k remíze 1:1, čímž jsme doufám získali nejen sebevědomí pro další důležité zápasy, ale také odstartovali úspěšnou cestu k záchraně.

   Pochvala patří celému týmu hlavně za to, jak dokázal makat do poslední minuty a za velmi odpovědný výkon na všech postech.

 

 
 
Trenéři GaL

 

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ- 13.4. SK Louky - FK Kunovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář