Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 19. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 20.9. 15:30 hod.

SK Zlín - SK Louky


2. DOROST příští utkání :

SO 19. 9. 12:30 hod.

Brumov + V.K. - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 19. 9. 9:30 hod.

V.Karlovice - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 19. 9. 11:15 hod.

V.Karlovice - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 18. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FC Zlín "B"

 

Mladší přípravka

PA 18. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FC Zlín "B"


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Luhačovice "B" 

3:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Halenkovice

1 : 7 (0:4)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

Baťov - SK Louky

2 : 1 PK (1:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU SK Louky - FC Viktoria Otrokovice 7:5 (1:3)

29. 4. 2013

     mladší žáci     

 

  Sestava :

Mikulášek,Nezval,Hönig,Štípek,Višenka,Jaroněk,

Dlouhý,Banát,Hercík,Křek,Janota,Martinec,Kuna

 

  Branky :     Křek 4x, Kuna, Višenka, Štípek 

 

 

  Komentář :  

V dalším domácím zápase jsme přivítali opět tým z popředí tabulky. Kluci z Viktorky se perou s Baťovem o 3.místo a opět jde o tým převážně složený z ročníku 2000, doplněný o velmi šikovné kluky ročníku 2001. Vzhledem k tomu, že starší nastoupili v plné palbě, mohli jsme poprvé v sezóně využít i naše tři 2000ky, které hrávají za starší. A snad všichni škarohlídi viděli, jaký je to rozdíl, když máte v týmu hráče, kteří pomohou svojí silou, důrazem a rychlostí. To se lépe hraje i těm ostatním mladším.

1.poločas jsme začali dobře a po trošku překvapivém zaváhání soupeřova brankáře se ujali záhy vedení díky Adamovi. Jenže soupeř hrál rychlý, důrazný fotbal a ukazoval i velmi dobré kombinační schopnosti a začal nás pomalu, ale jistě přehrávat. Navíc se dostal na koně kuriózním gólem, kdy brankář hostů skóroval výkopem přes celé hřiště. Kluci z Viktorky postupně do poločasu přidali další dvě branky a zápas začal pomalu připomínat náš minulý mač v Rožnově (z úctou k Otrokovicím, 1.FC byl ale přeci jen lepší).

V poločase jsem provedl jednu zásadní změnu, a to, že jsem Adama přesunul ze zálohy, kde se mu nedařilo tak jak jsem očekával, na hrot, kde měl uplatnit svoji postavu a rychlost, protože naopak naši kluci se nedokázali v útoku vůbec prosadit. Naopak jsem stáhl Sébu na klasického středního záložníka s tím, aby začal režírovat do té doby naši docela bezzubou hru. Navíc na druhý poločas přijel David Dlouhý, který nám svým pohybem a důrazem pomohl vzadu. No a začali se dít věci. Adam začal v útoku řádit, Séba ovládl střed hřiště a my jsem během deseti minut zápas čtyřmi brankami otočili. Hra se pak vyrovnala a začali se rodit brankové příležitosti na obou stranách. Hosté, kteří se oklepali z úvodního šoku, vrhli všechny síly do útoku a začali se výrazně tlačit před naší bránu. My jsem naopak neustále hrozili z brejků. Zápas dospěl k infarktovému konci, kdy za stavu 6:5 pro nás, dvakrát trefili tyč a soupeř naopak břevno a 2 minuty před koncem spálil obrovskou gólovku. Nakonec v poslední minutě a teď si opravdu nevymýšlím , Jirka Štípek gólem hlavou po výborně kopnutém rohu uzavřel konečné skóre na 7:5 pro nás. Ve výborném zápase si kluci hlavně v závěru sáhli na dno svých fyzických sil a za předvedený výkon si všichni zaslouží velkou pochvalu. Nicméně nelze nevyzdvihnout Adama, který to odmakal jak ve předu, tak vzadu, ale hlavně vsítil 4 branky.Šimona, který přestože odehrál za starší snad celý zápas, odehrál bravurně velkou část i za nás, což při indispozici Tomáše bylo v obraně rozhodující. David v bráně i přes ten kuriózní první gól předvedl několik parádních zákroků, které nás udrželi ve hře a nesmím zapomenou ani na Sébu, který sice v prvním poločase nebyl vidět, ale v druhém si připsal hokejovou terminologií 6 bodů (1+5).

No a na závěr nesmím opomenout skvělé diváky a to jak domácí, tak od hostů, kteří vytvořili skvělou atmosféru.

Děkuji vám všem

Trenér Jarda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář