22. 10. 2012

starší žáci

Kuchárek Patrik, Menoušek Rudolf, Holík Pavel, Bartek Martin ,Blaha Adam, Grbavčic Dominik, Laciga Radek, Kašný Martin, Machala Tomáš, Neubauer Tomáš, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Ševčík David

Branky :     Bartek 2x

K utkání se Slušovicemi, mužstvem okupujícím horní patra naši tabulky, jsme nastupovali v nejsilnější podzimní sestavě, dokonce se čtyřmi !!! „98“  v základní sestavě a ve které jsme počítali, že by poprvé mohlo zafungovat spojení Radka Lacigy a uzdraveného Martina Bartka. Ten sice nastupoval s ne úplně doléčeným zraněním, ale s obrovskou chutí poprat se o vítězství. To bylo asi to nejdůležitější, co způsobilo, že na branku soupeře se valil jeden útok za druhým . Bohužel jsme si zopakovali poněkolikáté nevydařený vstup do utkání a z první střely na bránu jsme inkasovali na 0:1. To však nebylo všechno . Po dalších třech tutovkách, které jsme spálili následovala další sprcha v podobě druhé střely a druhého inkasovaného gólu. I přes tento značně nepříznivý stav uvěřili kluci tomu, že utkání se dá ještě zvrátil. Kvalita naší hry po obdržené brance se začala zlepšovat a stejně jako v utkání v Otrokovicích jsme převzali ve druhé části prvního poločasu iniciativu a soupeře jsme začali přehrávat i v poli o vyložených šancích už ani nemluvě. V poslední minutě prvního poločasu dokončil Martin Bartek svoje několikáté sólo na soupeřovu bránu s malou změnou, a to  výbornou kličkou na vybíhajícího brankaře . Zakončení pak proběhlo způsobem, který sice zaváněl žlutou kartou, ale naprosto charakterizoval jeho dominantní vystoupení v první půli.  Poločasový stav 1 :2 nám tak dával naději na dobrý konečný výsledek utkání, avšak panovala obava nad stavem našich fyzických sil, který se už několikrát podepsal na konečném výsledku. Na rozdíl od jiných zápasů však naši kluci ještě svůj výkon vygradovali a poprvé v sezóně svého soupeře přehráli  i ve druhém poločase. K vidění byla spousta pěkných akcí a hlavně spousta šancí na vstřelení vyrovnávacího gólu. To se povedlo až po krásném prostrčení Davči Ševčíka klasickou českou uličkou na Martina. Po vyrovnávacím gólu na 2:2 naše útočná snaha nepolevovala, bohužel vítězný gól nám nebyl přán a to i přesto, že 3 minuty před koncem trefil Pavel Holík místo prázdné brány pouze tyčku. Výčet neúspěšných střelců by byl jistě velmi dlouhý, kluky je ale potřeba pochválit za nejlepší výkon podzimní sezóny, škoda jen promarněných dvou bodů.