Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Elseremo Brumov 1:10 (1:4)

3. 9. 2012

      mladší žáci      

 

   Sestava :   

Mikulášek,Staniš,Kuna,Sadil,Nezval,Dlouhý,Tureček,

Jaroněk,Teichmann,Zuzaník, Hönig J.

 

Branky :  Staniš

 

Komentář :

 Tak máme za sebou první zápas  v Krajském přeboru mladších žáků. Když se podívám na výsledek, tak to byl výprask. Když si ale uvědomím, proti komu jsme hráli a v jakém složení, tak se kluci vůbec nemusíme stydět. Je pravda, že soupeř byl ve všem lepší, ale to bude ve všech zápasech této soutěže, protože je fotbalově prostě někde jinde, ale i my jsme se snažili. Dokonce jsem i minutu vedli !!! A to se poštěstí málokomu. Svůj premiérový gól mezi žáky vsítil Luky Staniš. Gratuluji. Je to sice naše jediná 2000ka, ale já ho beru jako 2001ku. Je prostě náš ;-).  

 Co se týče průběhu, tak  v prvním poločase jsme se ještě snažili odolávat tlaku soupeře a občas i ohrozit jeho bránu, ale v druhém už jsme fyzicky nemohli a hra se odehrávala téměř pořád na naší polovině. Za zamyšlení možná stojí fakt, že bohužel mám opět pravdu, protože ti co na tréninku nemakají a pořád kecají přestali stíhat jako první a ostatní za ně museli běhat. A to proti takovému soupeři dlouho nejde. Je to škoda, protože minimálně 5 kluků hrálo opravdu velmi dobře, ale brzy se unavili, protože ostatní jim nepomohli. 

 Řešením by možná bylo omezit na tréninku práci s míčem a zaměřit se na sílu, která nám v osobních soubojích opravdu viditelně chyběla (kromě Honzy) a začít více běhat. Ale kluci to si musíte najít jiného trenéra ;-(. Pořád budeme skoro vše dělat s míčem a je jen na Vás, jestli danou hru budete dělat naplno, či ne. Protože i při tom fotbale 4:4 se můžete opřít do soupeře, můžete se vrátit bránit, můžete sprintovat do protiútoku, můžete hrát rychle. Ale je to vaše rozhodnutí, dělat věci naplno. Navíc máme nové 3 borce a bude nás 16. No a v nominaci na mistrovská utkání bude prozatím pouze 11-12 jmen. Z toho plyne, že ostatní se budou muset zamyslet, popř. se mě můžou zeptat, co dělají špatně, když v nominaci nebudou. Pokud ovšem budete kluci makat na tréninku, tak vězte, že na soupisku můžu napsat určitě 16 jmen a dresy taky mám. A budu mít velkou radost, pokud budu moci jezdit s 16 hráči. Zatím to bohužel nejde.

 

Trenér Jarda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář