MU SK Louky - FC Elseremo Brumov 0:3 (0:1)

Sestava:

Tom Neubauer, Adam Blaha, Ruda Menoušek, Patrik Kuchárek, Ondra Sergado, Dominik Grbavčic, Martin Kašný, Tomáš Machala, Tomáš Zatloukal, Honza Vičánek , Šimon Hercík, Adam Křek, David Ševčík

Branky :            _

Komentář:

Tak jsme se konečně dočkali. Po přípravě, kterou absolvovali v plném rozsahu jen někteří jsme nastoupili v ne zcela kompletním složení a to ještě proti favoritu soutěže. Pro začátek soutěže konstelace celkem dost nepříjemná. Vzhledem k těmto skutečnostem nám nezbylo než vstoupit do zápasu se značně defenzivním pojetím. Zatažená obrana a poctivé vykrývání soupeřova manévrovacího prostoru, to byly kladné devizy naší hry, kterou jsme představili. Bohužel, co se týká hry dopředu jsme nepředstavili vůbec nic. S tímto pojetím jsme drželi nerozhodný stav téměř celou půlhodinu. Soupeř se nedostával do žádných vyložených šancí a při větší pozornosti nám nerozhodný stav mohl vydržet celý první poločas. Po obdrženém gólu jsme se snažili posunout herní kvalitu více dopředu. Kombinační hra ve středu hřiště se díky Tomovi Machalovi zlepšila, v útočné fázi jsme však nadále selhávali a nebyli schopni udržet míč na soupeřově polovině. Naopak brumovští výborně kombinovali, téměř neztrácel míč a to je pak pro soupeře moc a moc těžké.Poločas tak skončil výsledkem 0 : 1 pro soupeře z Brumova.

Ve druhém poločase přidali hosté ke kvalitnímu hernímu projevu ještě větší agresivitu a napadání a vzhledem k tomu, že naši kluci nebyli stále schopni udržet míč na soupeřově polovině , začalo přibývat i více soupeřových šancí. Jednu z nich zakončili krásnou akcí a mazáckou střelou,  na 2 : 0 . Po tomto gólu bylo všem jasné , že nám  k bodovému zisku nepomůže ani zázrak. Pomohly nám však aspoň dva skvělé zákroky Toma , naší nové akvizice v bráně, kdy zneškodnil dvě tutovky soupeřových útočníků. Do brány šel poté pro svůj první křest v krajském přeboru Adam. Soupeř však na přivítanou poslal do jeho sítě  ještě třetí gól, který stanovil konečný stav zápasu na 0 : 3.  Na desítku ze strany soupeře, jak uvádí brumovské prameny to určitě nebylo, to by musely skončit v bráně všechny soupeřovy střely, s naší útočnou fází to však bylo skutečně bídné. Soupeři musíme pogratulovat  k super výkonu a zaslouženému vítězství, sami se pak musíme zamyslet, jestli jsme každý v přípravě odvedli stoprocentní práci a jestli každý plní zápasové pokyny trenérů. Doufáme, že tento týden už dorazí chybějící opory včetně navrátilce Marti Šomana.

Na pochvalu s hodně, ale hodně přivřenýma očima je to tak u dvoutisícovek , Tomáše Neubauera a Tomáše Machaly.