MU SK Louky - ČSK Uherský Brod 4:0 (1:0)

10. 11. 2012

starší žáci

Bartek Martin, Holík Pavel, Kuchárek Patrik, Menoušek Rudolf, Segrado Ondřej, Blaha Adam, Grbavčic Dominik, Hasslöcher Eliáš, Kašný Martin, Laciga Radek, Machala Tomáš, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Ševčík David

Branky :     Bartek 3x, Vičánek

Zápas s Uherským Brodem pro nás představoval poslední možnost vzdálit  se poslednímu Nedašovu a naopak přiblížit se našim soupeřům z vyšších příček. I tentokrát jsme do zápasu nemohli vstoupit kompletní sestavou , protože na marodce zůstali Ruda Menoušek i Adam Křek a chyběl i navrátilec Pavel Holík. Naše obava o hru zadních řad při Rudově absenci se však nenaplnila. Výkon v zadních řadách byl perfektní, protože Paťa Kuchárek, který se přesunul na pozici stopera předváděl bezchybný výkon a vlastně celá obrana nepustila  v prvním poločase soupeře k přímému ohrožení naší brány.  To samé se dá říci i o záloze, neboť standardní výkon Radka na střední záloze doplnil Honzův nejlepší podzimní výkon.

No a v útoku pak znovu kraloval Marťa Bártek, který si se soupeřovými obránci dělal co chtěl, Škoda jen toho , že úspěšnost zakončení byla opět nízká a gól na 1:0 padl teprve ze třetí tutovky . Utkání se v tomto podobala zápasu se Slušovicemi avšak náš herní projev, zvláště ve druhém poločase, byl  o něco horší. Co je však paradoxem, skončil výsledkově výrazně  lepší. Soupeř, který měl více ze hry se na rozdíl od nás dostával minimálně k úspěšnému střeleckému zakončení a vyložené šance v závěru utkání zlikvidoval v bráně výborný Adam Blaha. Brankově se na vítězství podíleli Marťa čistým hetrikem a Honza posledním gólem.

První vítězství v sezóně jsme si, při vší úctě ke kvalitám soupeře, určitě zasloužili. Kluky je nutno pochválit hlavně za bojovnost a přístup k utkání. Kladem je, že jsme si mohli opět dovolit postavit kluky ze širšího kádru a také návrat  Eliáše po delším zranění.