mladší žáci

Mikulášek, Sadil, Kuna, Nezval, Dlouhý, Višenka, Banát, Štípek,

Tureček, Staniš, Martinec, Lukášek, Hönig, Teichmann

Branky :     Kuna 2x

V 7. kole KP mladších žáků jsme přivítali kluky z Rožnova p. Radhoštěm. Letmý pohled na tabulku říkal, že soupeř to bude velmi dobrý, protože prohrál pouze s Brumovem, a to jen 2:4. My jsme tentokrát, a já doufám, že to bude pravidlem, měli k dispozici kompletní dvě sedmičky (bez jednoho hráče).

V prvním poločase naše první sedmička soupeře přehrávala a hrála docela pohledný fotbal. Musím přiznat, že mě to mile překvapilo. Na druhé sedmičce bylo vidět, že jsou v ní i kluci, kteří fotbal hrají krátce, nebo kteří chodí na tréninky jen občas. V porovnání s tímto soupeřem to bylo znatelné. Přesto i zde byly fotbalové záblesky na které se dá navázat. Chce to jen více odvahy a více se nechat pohltit fotbalem (i na tréninku). Každopádně v prvním poločase jsme měli více ze hry a dokázali jsme si vytvořit i slušné šance. Bohužel žádnou jsme nevyužili. Soupeř na rozdíl od nás využil skoro vše a tak jsme šli do kabiny za stavu 0:2.

Kdo čekal, že v druhém poločase budeme pokračovat ve stejném duchu, tak musel být zklamán. Hosté začali pomalu získávat půdu pod nohama a začal se projevovat náš fyzický handicap. Zvláště souboje s vysokým stoperem jsme nedokázali řešit a už vůbec jsme nestíhali zachytávat následné soupeřovy protiútoky. Ten si tak v pohodě udržoval dvou až tří brankový náskok. Zápas tak v poklidném tempu dospěl ke konečnému výsledku 2:5, kdy ani chvíli nebylo pochyb o vítězi. Mám-li to shrnout, tak fotbalový projev byl velmi sympatický (zvláště v první půli), ale chybí nám potřebný důraz k tomu, abychom dokázali dát nějaký ten gól při závarech před brankou soupeře a naopak, aby nám soupeř z těchto situací góly nedával.

Dále jsme nedali gól ze hry a spoléhat se nato, že Séba bude dávat góly hlavou, tak to se opravdu nedá ;-) No a nakonec se opět ukázalo to, co víme, že spoustě hráčů chybí kondice, ale to je dlouhodobější problém, který se dá řešit a už jsme si v kabině řekli co proto má každý z vás udělat. Takže kluci jedni ušatí, vypadá to, že jdeme správným směrem, jenom by někteří měli trošku přidat.