Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - 1.FC Valašský 2:5 (0:2)

22. 9. 2012

     mladší žáci      

 

mladsi-045.jpg

 

 Sestava :

Mikulášek, Sadil, Kuna, Nezval, Dlouhý, Višenka, Banát, Štípek,

Tureček, Staniš, Martinec, Lukášek, Hönig, Teichmann

 

 

    Branky :     Kuna 2x

 

 

 

 

   Komentář :

V 7. kole KP mladších žáků jsme přivítali kluky z Rožnova p. Radhoštěm. Letmý pohled na tabulku říkal, že soupeř to bude velmi dobrý, protože prohrál pouze s Brumovem, a to jen 2:4. My jsme tentokrát, a já doufám, že to bude pravidlem, měli k dispozici kompletní dvě sedmičky (bez jednoho hráče).

V prvním poločase naše první sedmička soupeře přehrávala a hrála docela pohledný fotbal. Musím přiznat, že mě to mile překvapilo. Na druhé sedmičce bylo vidět, že jsou v ní i kluci, kteří fotbal hrají krátce, nebo kteří chodí na tréninky jen občas. V porovnání s tímto soupeřem to bylo znatelné. Přesto i zde byly fotbalové záblesky na které se dá navázat. Chce to jen více odvahy a více se nechat pohltit fotbalem (i na tréninku). Každopádně v prvním poločase jsme měli více ze hry a dokázali jsme si vytvořit i slušné šance. Bohužel žádnou jsme nevyužili. Soupeř na rozdíl od nás využil skoro vše a tak jsme šli do kabiny za stavu 0:2.

Kdo čekal, že v druhém poločase budeme pokračovat ve stejném duchu, tak musel být zklamán. Hosté začali pomalu získávat půdu pod nohama a začal se projevovat náš fyzický handicap. Zvláště souboje s vysokým stoperem jsme nedokázali řešit a už vůbec jsme nestíhali zachytávat následné soupeřovy protiútoky. Ten si tak v pohodě udržoval dvou až tří brankový náskok. Zápas tak v poklidném tempu dospěl ke konečnému výsledku 2:5, kdy ani chvíli nebylo pochyb o vítězi. Mám-li to shrnout, tak fotbalový projev byl velmi sympatický (zvláště v první půli), ale chybí nám potřebný důraz k tomu, abychom dokázali dát nějaký ten gól při závarech před brankou soupeře a naopak, aby nám soupeř z těchto situací góly nedával.

Dále jsme nedali gól ze hry a spoléhat se nato, že Séba bude dávat góly hlavou, tak to se opravdu nedá ;-) No a nakonec se opět ukázalo to, co víme, že spoustě hráčů chybí kondice, ale to je dlouhodobější problém, který se dá řešit a už jsme si v kabině řekli co proto má každý z vás udělat. Takže kluci jedni ušatí, vypadá to, že jdeme správným směrem, jenom by někteří měli trošku přidat.

Děkuji Vám za pěkný zápas

Trenér Jarda

 

 KRÁTKÉ VIDEO

 

Náhledy fotografií ze složky MŽ - 22.9. SK Louky - 1.FC Valašský

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář