Sestava :

Dlouhý,Kuna,Sadil,Nezval,Banát,Staniš,

Višenka,Štípek,Zuzaník,Martinec,Hönig

Branky :      Kuna, Zuzaník

Tak jsme přijeli do Otrokovic porvat se o další bodíky. Soupeř nás čekal nelehký a to kluci z Baťova. Ti, až na domácí prohru z Brumovem, prochází soutěží suverénně, o čemž svědčilo i jejich dosavadní skóre 62:12. No a jelikož jsme kluci z Louk, kteří se snaží pouze o nemožné, tak jsme ráno pro jistotu poslali Davida Mikuláška na pohotovost pro určitě fešáckou dlahu. Všichni doufáme, že budeš Davide brzo v pořádku. Honza Jaroňků tentokráte také nebyl k dispozici a Petřík Teichmanů, ten tak nějak zapomněl, že hráváme v sobotu fotbal. Věřím, že se alespoň pěkně prospal. Nakonec nás tedy dorazilo na zápas jedenáct. To jsou tři kluci na střídání a tak to nebylo zase tak špatné. Horší byl fakt, že nám v poli jednoznačně chyběla fyzická zdatnost Honzy a Davida Dlouhého, který musel zaskakovat za Druhého Davida v bráně. Oba dva patří k borcům s nejlepší fyzičkou, což je pro nás vzhledem k jistému věkovému handicapu vůči soupeřům hodně důležité. A opravdu průběh zápasu se dal rozdělit na 2 části. Na tu, kdy jsme stíhali běhat s fyzicky vyspělejším soupeřem a na tu, kdy už jsme byli v soubojích ti druzí a nechali se zatlačit. Ale začněme od začátku.

Domácí na nás chtěli vlítnou a ukázat nám, že kromě nového areálu disponují i šikovnými fotbalisty. A to opravdu disponují. K veškerému údivu domácích fanoušků však museli počkat asi tak do 20. minuty 1.poločasu,než se Louky vyblbli a začali odcházet fyzicky. Do té doby se jaksi nemohli dostat na naší polovinu a z vypětím všech sil museli odolávat našim útočným nájezdům. Po hříchu jsme však nedokázali naši převahu zužitkovat ve větší vedení než 1:0. A to je za 20 minut hry na jednu bránu málo. Jak to tak ve fotbale bývá, tak jsme za to byli potrestání, když domácí po jednom z protiútoků dokázali vyrovnat. Dle mého názoru to byl docela laciný gól, ale to už se začala projevovat únava některých borců. No a aby to nebylo vše, tak těsně před koncem poločasu jsme inkasovali další gól z nařízené penalty. Tuto situaci jsem trošku těžce nesl, protože dle mého názoru pokud v této kategorii hráč dostane loktem do obličeje, tak kromě toho, že to je faul, tak i když tento přestupek není zaznamenán, tak hráč s obličejem v dlaních je důvod k přerušení hry. Bohužel pan rozhodčí pouštěl hru a ani rozražený ret ho neoblomil. Luky se pak s hlavou v dlaních zachoval zkratkovitě (což mu nemůže mít nikdo za zlé) a fauloval pronikajícího hráče.

V druhém poločase domácí povzbuzeni obratem z konce poločasu prvního začali dirigovat tempo hry. Hned ze začátku vstřelili třetí gól a odskočili nám o dva góly. My jsme se však nevzdávali a dokázali ještě odpovědět trefou Marka Zuzaníka. Bohužel tak od 50 minuty jsme odpadli už úplně a inkasovali další 2 góly. Je nutné přiznat, že v této fázi to mohlo být i více gólů.

Nakonec musím konstatovat, že kluci si za prvních dvacet minut, kdy ukázali spousty pěkných fotbalových věcí, zaslouží velkou pochvalu. K zamyšlení je však fyzická kondice některých kluků. Hlavně u kluků, kteří střídali docela pravidelně. Ti, co ze hřiště takřka neslezli, se nemají za co stydět, ale je potřeba aby i ostatní začali více makat na tréninku a nejlépe nejen na něm. Pokud se totiž, pánové, během 5 minut na hřišti zadýchám tak, že musím střídat, tak to něco vypovídá o mém přístupu k tréninkům.

Takže kluci, celkově t o bylo dobrý, ale příště doufám to bude ještě lepší …