15. 10. 2012

starší žáci

Kuchárek Patrik, Segrado Ondřej, Blaha Adam, Kašný Martin, Laciga Radek, Machala Tomáš, Neubauer Tomáš, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Ševčík David

Branky :

Vzhledem k tomu, že moje výzva nepadla na úrodnou půdu a žádný z kritiků se nepřipojil k hodnocení zápasů a taky díky tomu, že jsem „měkký“ pouštím se do hodnocení  několika uplynulých zápasů. Prvním z nich bylo utkání hrané na otrokovickém stadionu s SK Baťov. Vzhledem k očekávané silnější útočné fázi soupeře putoval Tomáš Machala na své standardní místo  do obrany. Ta nastoupila v nejsilnějším složení, které jsme schopni poskládat, bohužel i přesto jsme inkasovali hned ve čtvrté minutě utkání po velkém zaváhání Rudy Menouška . S ohledem na delší časový odstup tohoto hodnocení však můžu říct, že to byla poslední velká chyba naší obrany a od tohoto okamžiku se její hra neustále zlepšuje. Po vstřeleném gólu získali domácí hráči převahu, která však trvala pouhých 10 minut.. Poté jsme se začali prezentovat větší odvahou ke kombinační hře a chvíli jsem měl dojem, že začínáme diktovat tempo hry a přebírat otěže zápasu do svých rukou.Bohužel při absenci Marti Bartka nám  chybí síla, kterou bychom finalizovali svoje  úsilí i zlepšenou hru minimálně zakončením na bránu. Tuto skutečnost dokumentovala poslední akce prvního poločasu, kdy po nádherné kombinaci se dostal na půlící čáře do samostatného brejku Vosa , bohužel převaha dvou let domácího zadáka smazala výhodu jasné tutovky Poločas tak skončil vítězstvím domácích v poměru 1: 0.

Do druhého poločasu konečně naskočil do brány Adam Bláha, brzy se však zranil a do brány se musel vrátit Tom. Naše hra byla také i díky těmto šachům v obraně značně neurovnaná a po zaváhání a ztrátě míče na hranici našeho velkého vápna jsme dostali hned v úvodu druhého poločasu rychlý gól na 2:0. Po tomto obdrženém gólu se naše herní koncepce úplně rozsypala, vázla veškerá kombinace v poli a zápas tak spěl k pohodovému vítězství domácích. Pozitivní bylo, že příležitost v této fázi zápasu pak dostali hráči širšího kádru. Do konce zápasu zužitkovali domácí svoji převahu dalšími dvěma vstřelenými góly. Nula na kontě našich vstřelených branek plně charakterizovala naši útočnou potenci a kromě patnácti minut prvního poločasu nebylo naši hře veskrze nic pozitivního.