Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Baťov 1930 - SK Louky 4:0 (1:0)

15. 10. 2012

        starší žáci        

 

batov-059.jpg

 

Sestava :

 

Kuchárek Patrik, Segrado Ondřej, Blaha Adam, Kašný Martin, Laciga Radek, Machala Tomáš, Neubauer Tomáš, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Ševčík David

  Branky :

 

 

  Komentář :

Vzhledem k tomu, že moje výzva nepadla na úrodnou půdu a žádný z kritiků se nepřipojil k hodnocení zápasů a taky díky tomu, že jsem „měkký“ pouštím se do hodnocení  několika uplynulých zápasů. Prvním z nich bylo utkání hrané na otrokovickém stadionu s SK Baťov. Vzhledem k očekávané silnější útočné fázi soupeře putoval Tomáš Machala na své standardní místo  do obrany. Ta nastoupila v nejsilnějším složení, které jsme schopni poskládat, bohužel i přesto jsme inkasovali hned ve čtvrté minutě utkání po velkém zaváhání Rudy Menouška . S ohledem na delší časový odstup tohoto hodnocení však můžu říct, že to byla poslední velká chyba naší obrany a od tohoto okamžiku se její hra neustále zlepšuje. Po vstřeleném gólu získali domácí hráči převahu, která však trvala pouhých 10 minut.. Poté jsme se začali prezentovat větší odvahou ke kombinační hře a chvíli jsem měl dojem, že začínáme diktovat tempo hry a přebírat otěže zápasu do svých rukou.Bohužel při absenci Marti Bartka nám  chybí síla, kterou bychom finalizovali svoje  úsilí i zlepšenou hru minimálně zakončením na bránu. Tuto skutečnost dokumentovala poslední akce prvního poločasu, kdy po nádherné kombinaci se dostal na půlící čáře do samostatného brejku Vosa , bohužel převaha dvou let domácího zadáka smazala výhodu jasné tutovky Poločas tak skončil vítězstvím domácích v poměru 1: 0.

Do druhého poločasu konečně naskočil do brány Adam Bláha, brzy se však zranil a do brány se musel vrátit Tom. Naše hra byla také i díky těmto šachům v obraně značně neurovnaná a po zaváhání a ztrátě míče na hranici našeho velkého vápna jsme dostali hned v úvodu druhého poločasu rychlý gól na 2:0. Po tomto obdrženém gólu se naše herní koncepce úplně rozsypala, vázla veškerá kombinace v poli a zápas tak spěl k pohodovému vítězství domácích. Pozitivní bylo, že příležitost v této fázi zápasu pak dostali hráči širšího kádru. Do konce zápasu zužitkovali domácí svoji převahu dalšími dvěma vstřelenými góly. Nula na kontě našich vstřelených branek plně charakterizovala naši útočnou potenci a kromě patnácti minut prvního poločasu nebylo naši hře veskrze nic pozitivního.

 

 
Trenéři GaL

 

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ - 13.10. SK Baťov - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář