Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU FK Kunovice - SK Louky 6:7 (2:4)

15. 9. 2012

       mladší žáci      

 

 

p1780658.jpg

 

 Sestava :

Mikulášek,Kuna,Sadil,Nezval,Dlouhý,Višenka,

Banát,Hönig,Martinec,Štípek,Teichmann

 

 

 Branky :   Sadil 3x, Kuna 2x, Nezval, Dlouhý

 

 

 

 

 

 Komentář :

Máme za sebou další zápas KP a já můžu konečně napsat vítězný. Je pravda, že jsme v poslední minutě málem o vítězství přišli, ale i když se štěstím, tak si to vítězství z Kunovic vezeme. Hned od začátku bylo vidět, že jsme fotbalovější a soupeř, byť měl 5 nulek v týmu, nebyl tentokrát ani výrazně fyzicky lepší. Kluci z Kunovic se soustředili hlavně na obranu a útočení prováděli výhradně pomocí dlouhých výkopů na svého šikovného kapitána, který se pohyboval „na hraně ofsajdu“ . No taktika to byla z pohledu domácích úspěšná, protože takto nám klučina dal 5 gólů. Bohužel většinou s velkým přispěním našich obránců. Příště kluci poslouchejte co vám říkám v kabině a nebude to takový problém. Každopádně my jsme se soustředili hlavně na svoji hru a od začátku jsme si budovali náskok po pěkných akcích i střelách. Nakonec i přes výraznou převahu jsme ke konci poločasu náskok ztratili a do kabin jsme šli za stavu „pouze“ 4:2 pro nás.

 V druhém poločase byl obraz hry stejný. Kluci dávali pěkné góly, snažili se tvořit hru a soupeř stále překopával.Asi 6 minut před koncem jsem chtěl „odměnit“ Míšu Višenku za velmi dobrý výkon a přesunul jsem jej ze stopera do zálohy a místo něj stáhl Sáďu. Přeci jen jsme vedli 7:4  a myslel jsme si, že to v poklidu uhrajeme. Bohužel Dava Dlouhý v ten okamžik zjistil, že v záloze by běhat mohl, ale na obranu je strašně unavený a Marek prostě nepřepnul ze zálohy na obranu a tak improvizovaná obrana stihla udělat dvě zbytečné chyby a bylo to rázem o gól.

 A když jsme v poslední minutě vyprodukovali další kiks, tak už jsem se loučil s výhrou. Naštěstí pro nás domácí trefili pouze tyč, jinak by snad trefilo mě, a my jsme mohli slavit 1. výhru v soutěži. Gratuluji pánové.

Nakonec si neodpustím jednu významnou poznámku. Pokud si někteří myslí, že budou určovat, kde budou hrát, tak se hluboce mýlí. Je mi jasné, že obrana pro mnohé z Vás není žádné terno, ale každý z Vás má nějaké schopnosti a dovednosti a my trenéři se to snažíme poskládat tak, aby Vám to na hřišti co nejlépe sedlo, nebo jste se co nejvíce naučili. Opravdu nelze hrát bez obrany. Takže pokud mi někdo během zápasu bude dávat návrhy, kde má hrát, nebo mi dá najevo, že tam kam ho pošlu hrát nebude a nechce pošlu tam někoho jiného a zápas pro něj končí !!! Někdy je potřeba potlačit svoje touhy pro to abych mohl hrát s kamarády.

Samozřejmě pokud máte potřebu řešit to, kde hrajete přijďte za mnou před nebo po tréninku a já si s každým z Vás o tom rád promluvím.

Trenér Jarda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář