Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FC Vsetín - SK Louky 5:2 (3:1)

25. 9. 2012

      starší žáci       

  

starsi-051.jpg

 

 Sestava:   

 

 Tom Neubauer, David Ševčík, Ruda Menoušek, Patrik Kuchárek, Martin Kašný, Martin Janota, Tomáš Machala, Honza Vičánek, Šimon Hercík, Martin Bartek, Eliáš Hasllöcher, Tomáš Vyvlečka

 

  Branky :   Bartek 2x

 

 

 

 

  Komentář:  

 Tentokrát jsme se snažili kluky motivovat vzpomínkou na domácí  úspěšný zápas z minulé sezóny, bohužel to nevyšlo. To co zdobilo loňský zápas nám právě nejvíc chybí, bojovnost a odhodlání poprat se o každý míč, poprat se o celkové vítězství. Vsetínští nebyli mužstvem, které by nás výrazně převyšovalo fyzickou silou, takže bychom právě v tomto utkání mohli konkurovat. Vsetínští kluci  jak se dalo očekávat byli fotbalovější, bohužel však také  i dravější. Všechny tyto pozitiva pak domácí brzy proměnili ve dvoubrankové vedení a neustále nám zatápěli z křídelních prostorů. Nám se podařilo dostat se do zápasu po jednom z brejků, kdy Martin Bartek exceloval parádní finesou a snížil na 2:1. Škoda jen, že nedotáhl svoje brejky i Eliáš, mohlo být veseleji. Do přestávky pak domácí ještě zvýraznili svůj nádskok na 3:1. 

      Do druhé půle jsme vstoupili trochu svižněji a začali jsme chvílemi předvádět asi naši letos nejlepší hru, bohužel však v opět uctivé vzdálenosti od soupeřovy brány. Přesto se nám podařilo odpovědět na soupeřův gól a snížit opět Marťou na 4:2 a opět po excelentním zakončení brejku. Ke konci zápasu však soupeř ještě zvýšil na konečných 5:2.

      Na závěr hodnocení lze konstatovat, že výkon ve druhém poločase byl snad příslibem do budoucna.

Trenéři GaL

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář