Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU FC Vsetín - SK Louky 2:3 (2:0)

20. 9. 2012

       mladší žáci       

  

 

 Sestava :

Mikulášek, Janota, Ševčík D., Hercik, Sadil, Kuna, Štípek,

Nezval, Banát, Dlouhý, Jaroněk, Martinec, Hönig

 

 Branky :  Janota 2x, Dlouhý

 

 

 

 

 Komentář :

Ve čtvrtek jsme dohrávali zápas 3.kola KP žáků ve Vsetíně, který jsme odložili na žádost hostů. Nakonec jsme si tím paradoxně ublížili sami, protože odjezd ve čtvrtek ve 14:30 a asi i začátek podzimu zapříčinil, že starší žáci jeli s jedním náhradníkem a nás nakonec dorazilo pouze 10. Vzhledem k tomu, že soupeř měl k dispozici minimálně 2 sedmičky a bylo mi jasné, že bychom určitě nevydrželi s dechem, domluvil jsem s poprvé v této sezóně s trenéry starších žáků a ti nám poslali na výpomoc 3 hráče ročníku 2000. Vzhledem k tomu, že soupeře dobře znám, tak jsem očekával důrazný rychlý fotbal a samozřejmě i dobrou práci s míčem. To vše se naplnilo a jednoznačně to bylo fotbalovější a lepší soupeř než Nedašov a Kunovice, kteří hlavně překopávali.

V prvním poločase byli kluci ze Vsetína svižnější a důraznější a tím získávali i územní převahu. Přestože na šance to bylo minimálně vyrovnané, tak si domácí po zásluze odnášeli do kabin vedení o 2 góly.

O přestávce jsem udělal pár změn, kdy jsem „rozbil“ obranný val nulek, kde se Marťa evidentně necítil dobře a poslal jsem ho do útoku, kde mohl uplatnit svoji rychlost s důraz. Šimona jsem definitivně poslal na střed obrany a na kraje, kde jsme měli problémy jsem nasadil Toma Nezvala a Davida Dlouhého. To se osvědčilo a  soupeř se již tolik nedostával do blízkosti naší brány. Hned v 1. minutě 2. poločasu po perfektní kolmici snížil Marťa a konečně překonal „mega velkého“ gólmana domácích. To nám dalo víru, že jde se zápasem něco udělat a kluci začali soupeře přehrávat. Po několika dalších zahozených šancí se s dalšího samostatného brejku prosadil David Dlouhý. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou, kdy soupeř zahodil 2 slibné šance, ale nakonec jsme to byli my, kdy díky Marťovi vsítil 3tí gól. Domácí pak již neměli sílu na zvrat a my jsme dovedli zápas do vítězného konce.

Odvážíme si další 3 body, ale hlavně někteří hráči konečně zahráli velmi dobře. Nebudeme si nic nalhávat,příště to bude tímto soupeřem asi mnohem složitější, protože rozhodující góly nám zařídil Marťa a v obraně nám významně pomohli Šimon z Davidem Ševčíkem, za což jim ještě jednou děkuji. Na druhou stranu, kdyby v bráně domácích nestál gólman, který byl snad větší než všichni hráči co hráli za starší žáky, taky bychom dali mnohem více gólů, ale i s tím je potřeba naučit se porvat.

Takže kluci gratulace k výkonu a doufám, že se budeme stále zlepšovat.

 Trenér Jarda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář