Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FC Slušovice - SK Louky 1:1 (1:1)

20. 5. 2013

      starší žáci       

  

slusovice--louky-19.5--35-.jpg

 

  Sestava : 

 Kuchárek Patrik, Machala Tomáš, Laciga Radek, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Ševčík David, Kašný Martin, Neubauer Tomáš, Štípek Martin, Bartek Martin

 

  Branky :     Bartek

 

 

 

  Komentář :  

V sestavě opět několik prázdných okýnek, či otazníků a pouze jediná loucká 98, atributy, které nás odsuzovaly do role outsiderů, a to i přes to, že jsme v přípravě sehráli právě se Slušovicemi kvalitní zápasy. Vzhledem k nabídce hráčského kádru jsme museli oproti předešlým zápasům přeskupit sestavu. Paťa  se přesunul z místa stopera na kraj obrany, kde jsme očekávali větší sílu soupeře, Tom Machala opustil střed zálohy a přesunul se právě na Paťovo místo. Přesto, že oba zahráli výborně a přesně to, co jsme po nich chtěli, chyběla nám tím síla ve středu pole, právě obětovaná do obrané fáze. Toto podtrhla ještě absence Honzy Vičánka, který si šel odehrát svůj první mistrák za Fastav. Naše alternativa Adam, přesto, že v minulých zápasech odvedl velmi dobrou práci se ještě  nedokáže vyrovnat v silových soubojích se staršími kluky, a to také předznamenalo naše možné potíže právě na tomto místě .

   Utkání jsme začali velmi dobře, vytvářeli jsme si jasnější střelecké pozice i gólové situace. Tu první Marťas neproměnil, tu druhou už jo, i když s menšími problémy.  Po vedoucím gólu jsme pokračovali v konkurence schopném výkonu, ale soupeř postupně získával každou minutou převahu. Vyrovnávací gól vstřelili Slušovice z uctivé vzdálenosti a podle nás nepříliš povedeným kopem. Střela letěla přesně do šibenice, ale jak bylo důvěrně komentováno v kabině, stíhaly na ni s....t  mouchy.  Vyrovnávacím gólem přitopil soupeř pod kotlem a v našem pokutovém území začalo být nepříjemně horko. V prvním poločase jsme se dostávali z tlaku ještě herní kombinací dokonce dvakrát jsme soupeře stihli přečíslit a čistou gólovku pak jen zastavil praporek pomezního, samozřejmě domácího (nevím, nevím). No ale druhý poločas byl jen čekáním na závěrečný hvizd rozhodčího, jinak se to skutečně nedá nazvat. Tady se právě projevila absence silného středu a vůbec celé záložní řady. Získané míče jsme v okamžiku ztráceli, čímž soupeř získával stále větší tlak, k soupeřově bráně jsme se dostali tak třikrát za celý poločas a byla z toho pouze jedna nepřesná střela. Naštěstí Tom v bráně vytáhl některé parádní zákroky, k nim pak přidal dobrou kontrolu rohů, něco málo štěstíčka a cenná remíza byla na světě. Na podzim jsme Slušky válcovali doma a byla z toho remíza, tentokrát se osud přiklonil tou příznivější stranou k nám. A pak, že míč není kulatý. Získali jsme cenný bod, ale čeká nás ještě pěkná šichta, neboť Ratiboř přejela Viktorku a oba soupeři nám tak dýchají nepříjemně na záda.

Pokud máme dnes někoho pochválit, pak pochvala patří jednoznačně Paťovi za naprosto suveréní výkon, škoda jen jeho přístupu v tréninku, pak by jeho fotbalový růst mohl být daleko strmější a určitě by byl jedním z kandidátů na místo ve vyšších soutěžích, ne li přímo ve zlínském Fastavu.

 

Trenéři

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ - 19.5. FC Slušovice - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář