MU FC Elseremo Brumov - SK Louky 12:2 (6:1)

Branky :      Ševčík, Kuna

Poslední venkovní zápas jsme odehráli na hřišti suverénního Brumova.
Na utkání jsme měli být posíleni o naše nulky, ale bohužel po zápase
starších žáku jsme dostali pouze 3 vyčerpané hráče, kdy Šimona Hercíka
jsem raději nechal odjet domů, jak toho měl dost. Kdyby nás nebylo pouze 9, tak nehráli ani zbývající dva hráči, ale ve vedru, které v sobotu panovalo a proti soupeři, který nás čekal jsem byl rád za jakoukoliv pomoc.
K zápasu lze říci snad jen to, že chvílemi to připomínalo hru kočky s myší. Kluci z Brumova si připravovali jednu šanci za druhou a pomalu navyšovali skóre. Abych nebyl nespravedlivý, tak to vše až tak po 5-6 minutě zápasu. To jsme ještě zvládali narušovat kombinaci domácích a dokonce se dostali do dvou šancí, které jsme bohužel neřešili ideálně - nepadl z nich gól. Od zmiňované páté minuty to bylo hodně na jednu bránu a do hry jsme se dostávali hlavně v okamžiku, kdy Brumov vystřídal svoji elitní sedmičku.
Jak přibývali minuty, začali nám ve velkém vedru rapidně odcházet sily a já spíše nad fotbalem přemýšlel nad tím koho vlastně můžu střídat. V jednom okamžiku chtělo střídat 5 hráčů a já musel prosit některé, aby na hřišti ještě vydrželi chvíli, než se zmátoří, ti co byli právě na lavičce.
No už se těším na příští sezónu, kdy bude k dispozici dost kluků a nebudu muset řešit takové problémy. Každopádně kluci zápas odmakali a i když bylo všem jasné, jak zápas dopadne, tak bojovali až do konce. Odměnou nám budiž dva góly v síti Brumova. Nicméně, aby to nebylo takto odevzdané, tak jsem si samozřejmě nemohl nevšimnout nepřesných přihrávek některých hráčů a to aniž by byli pod tlakem. Takže tuto základní
fotbalovou dovednost a o střelbě nemluvě vám pánové doporučuji pilně trénovat.
Je to k naštvání, když vybojujete míč a vzápětí ho ztratíte špatnou přihrávkou. Zvlašť proti takovému soupeři a v takovém počasí. Nakonec něco pro zasmátí. Po zápase mi rozhodčí říká: "Výborný gólman".
Tedy úplně stejný komentář jak v minulém zápase se Vsetínem. No a já 14 dní řešil, že naše brankářská stálice David si odjel na dovču. A jak je vidět tak nám v poli běhá nebo stojí
brankářů dost a dost))
No tak teď se jenom připravit na poslední zápas s Nedašovem, kterému máme vracet dost, protože na remízu u nich já osobně jen tak nezapomenu. A to, že jsou poslední jasně napovídá, že to je stejná ztráta jako např. prohra v Ratiboři