Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU ĆSK Uherský Brod - SK Louky 2:0 (1:0)

3. 6. 2013

      starší žáci       

 

 

sk-louky---policna-6_2--42-.jpg

 

  Sestava :  

 

Adam Blaha, Tom Neubauer- Ruda Menoušek, Patrik Kuchárek, Martin Štípek, Šimon Hercík - Martin Kašný, , Tomáš Machala, Adam Křek, Martin Janota - Dominik Grbavčic, Martin Bartek, Tomáš Vyvlečka David Ševčík

  Branky :     _

 

  Komentář : 

Samozřejmě, že jsme opět absolvovali páteční martyrium s nominací a neodjeli do Brodu v sestavě, která by umožňovala absolvovat vyrovnaný zápas i s lídrem jarní části krajského přeboru. Tentokrát již odmítám komentovat jakékoli skutečnosti ohledně neúčasti ,ale  jsem velmi zvědavý na příští týden.

      Zápas začal na příjemně pokropeném hřišti pod jasnou taktovkou domácích, kteří se ale nemohli prosadit do žádné výraznější  koncovky. Do vedení se tak dostali  až sice po krásné, ale ojedinělé střele ze střední vzdálenosti. Ani tento gól však neznamenal změnu v obrazu hry. Domácí manévrovali v uctivé vzdálenosti od naší brány a šance si téměř nevytvářeli. Jednu tutovku zvládl Adam, jednu trestuhodně zahodil domácí útočník. Na naší straně to však v útočné fázi vypadalo mnohem, mnohem hůř,  protože jsme tentokrát nedokázali vepředu udržet míč delší dobu a v koncovce jsme byli naprosto jaloví.

      Druhý poločas jsme hodili za hlavu přemýšlení o konečném výsledku a začali se snažit hrát fotbal. V konečné fázi to pak vypadalo úplně jinak. Ruda, který se posunul do zálohy dokázal víc podržet míč doplňovat Barťasa v útočné fázi. Přesto, že domácí měli stále herně navrch, hlavně zásluhou jejich středního záložníka, my se začali dostávat do koncovky. Po slibných akcích Marťasa , kterým bohužel chybělo přesnější zakončení, přišla 150% tutovka Rudy, kterou se štěstím zlikvidoval domácí gólman. Pak běžel Vosa od poloviny sám, bohužel se zalekl toho, že by mohl skórovat a situaci řešil tak zbrkle, že soupeřovu bránu vůbec neohrozil. Nakonec Marťas nedokázal zakončit svoje sólo, protože soupeřův branař skvěle vyškrábl jeho dloubák. Všechny tyto šance přišly až za stavu 2 : 0, takže pro domácí žádné drama nepřišlo a to je škoda, protože být domácí pod tlakem, mohla se hra vyvíjet možná jinak. Jinak jejich výhra byla naprosto zasloužená, my jsme odehráli to na co jsme v momentální situaci a při této konstalaci schopni předvést. Při skutečnosti, že do základu by mohli eventuelně nastoupit až další čtyři hráči je naprosto výmluvná. Škoda a ještě jednou škoda, protože když se sejdeme všichni jsme schopni konkurovat i mančaftům z horních pater tabulky.

  Co potěšilo a je pozitivním příslibem do budoucna byla i tentokrát hra všech dvoutisícovek.

 

   Trenéři 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář