MU ČSK Uherský Brod - SK Louky 0:3 (0:3)

mladší žáci

Mikulášek,Ševčík,Sadil,Nezval,Jaroněk,Banát,

Štípek,Martinec,Lukašík,Hönig,Kuna

Branky :      vlastní, Ševčík, Kuna

Takže po pohodovém zápase s Poličnou nás čekala velká zkouška. Domácí jsou velmi šikovní a běhaví a doma body rozhodně nedávají zadarmo. Výsledek s Brumovem mluví jasně o jejich kvalitách. My jsme navíc postrádali několik hráčů a tak nás i s Davidem Ševčíkem, který nám vypomohl, bylo nakonec pouze jedenáct. Zápas odpovídal přesně tomu, co jsem očekával s jedním příjemným překvapením. Domácí se snažili rychle napadat a po získání míče se prosadit jak individuálně, tak i kombinačně. Opticky byli určitě fotbalovější. Jenže dnes rozhodovaly pouze ty individuální výkony. A v těch jsme byli dnes úspěšnější my. Nejdříve Marek Lukášík svým napadáním donutil domácí vstřelit si vlastní gól, následně Séba individuálně obešel dva hráče a naservíroval míč Davidovi Ševčíkovi, který chladnokrevně zakončil a nakonec Séba opět po individuální akci nekompromisně zavěsil sám. Světe div se probíhala 15 minuta utkání a my vedli 3:0. Divili se všichni, protože naše efektivita v zakončení i řešení situací bylo vynikající.Pak už nás domácí přimáčkli, ale dnes vynikající obrana (Tomáš,Matěj,Kuba) řešila situace s přehledem a nepouštěla domácí do žádných velkých šancí. A když už, tak zasáhl David v bráně, nebo domácí "netrefili zařízení".

Pokud někdo čeká, že začnu popisovat druhý poločas, tak bohužel ne, protože byl stejný jako konec druhé půle. Jen tlak domácích rostl s tím, jak nám odcházely síly. K smůle domácích jejich útočníci se stále nedokázali prosadit přes naše obránce a nebo zkrátka nedokázali trefit bránu. Nakonec výsledek zůstal stejný i po 60ti minutách a musím sportovně
uznat, že k domácím je tento výsledek velmi nespravedlivý. Je to samozřejmě i tím, že dnes jejich individuality nedokázaly řešit některé situace tak dobře jak my při našich gólech.Jako trenér musím konstatovat, že individuálně jsme se ukázali velmi  dobře, ale týmová souhra některých jedinců je mizerná. Nejen, že to opticky nevypadá fotbalově, ale hlavně to celému týmu bere spousty sil a zpomaluje tempo hry.Nechci, abychom už hráli "velký fotbal", ale některé situace se již v tomto věku řeší přihrávkou, zvláště pokud spoluhráč může postupovat sám na soupeřovu bránu. Ona následná ztráta míče bere síly všem a to nejen fyzické, ale i psychické, kdy už pak spoluhráči nejsou ochotni někam zbytečně běžet a přestanou se nabízet.Každopádně děkuji za pěkný zápas, protože jste hráli velmi dobře, někteří přímo výborně
a to proti soupeři, který byl velmi dobrý.