Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

6.místo turnaj Hulín (hala Holešov)

19. 11. 2012

       mladší žáci       

 

   sestava   

Mikulášek,Kuna,Sadil,Nezval,Dlouhý,Banát,Višenka,Štípek,Lukášík

 

 

Jelikož letos těch turnajů nebude mnoho, tak k nim budu dávat i reportáže. Holešovská hala nám vždycky vyhovovala, protože je prostorná a parkety nekloužou (většinou). Turnaj byl pro mladší žáky a tak jsem neměl vůbec představu jak silné týmy proti nám budou hrát. Pro představu

tedy uvádím stručný popis účastníků

Účastníci turnaje:

SK Spartak Hulín –domácí tým je účastník KS žáků zlínského kraje(7.místo), Tým měl pouze 3 „nulky“jinak 01ky

FK Šternberk – 2.tým KP ml.žáků olomouckého kraje. Tým byl složen z hráčů r.2000

Sokol Slavonín –suverénní lídr KS ml.žáků olomouckého kraje. Tým byl složen z hráčů r.2000

FK Raven Povážská Bystrica 2001 A,B – účastník ligy žáků a loňský vítěz ligy přípravek. Tým byl složen z hráčů r.2001

TJ Valašské Meziříčí - účastník ligy žáků. Tým byl složen z hráčů r.2000

SK HS Kroměříž 2001 - - účastník ligy žáků. Tým byl složen z hráčů r.2001 + 2 hráči 2002

FŠ SK Louky - KP ml.žáků zlínského kraje (6.místo). Tým byl složen z hráčů r.2001 + Marek Lukášík(2000),

pro kterého to byl první halový turnaj v životě. Takže gratuluji ;-)

 

FŠ SK Louky : TJ Valašské Meziříčí 0:2

Tento zápas byl jednoznačnou záležitostí a otázkou bylo pouze kolik dostaneme. Nakonec to bylo „jen“ 0:2. Soupeř byl rychlejší a důraznější, no a my jsem prostě ještě spali. Zbytečně jsme drželi míč, přestože bylo jasné, že proti takovému soupeři nejsme schopni se prosadit v soubojích 1:1. Každopádně byl to první letošní zápas v hale a soupeř byl favorit turnaje, tak jsem to moc neřešil.

 

FŠ SK Louky : SK HS Kroměříž 1:1 Kuna

V tomto zápase jsem čekal jestli se už zvedneme a začneme hrát fotbal, nebo to bude pořád ještě trápení. Bohužel to bylo stále trápení. Sice jsme rychle vedli, ale pořád nám dělal problém lehký míč, který jsem nedokázali dostatečně rychle zpracovat a tak se zápas zvrhával do spousty soubojů, kde jsme sice nemuseli odolávat převaze „urostlých chlapů“, ale Kroměříž toto vyrovnala důrazem, hbitostí a výborným pohybem. A tak i přesto, že jsme zahodili další šance, musím sportovně uznat, že nakonec zápas skončil spravedlivou remízou.

 

FŠ SK Louky : SK Spartak Hulín 1:0 Višenka

Zápas proti asi nejslabšímu týmu turnaje byl pokračováním našeho trápení. Zahazovali jsem šance, utápěly se ve spousty kličkách, které nám navíc vůbec nevycházely a tak díky Michalovi, který vsítil jedinou branku a Davidovi, který napravoval naše zaváhání v obraně jsem vydřeli první vítězství na turnaji. Začínal jsem být pomalu smutný z toho co jsme předváděli.

 

FŠ SK Louky : Sokol Slavonín 1:2 Kuna

Proti nám nastoupil tým, který byl fyzicky značně vyspělý a s tím jsme se opět nedokázali vypořádat po 5 minutách to bylo 0:2 a vypadlo to na výprask. No asi se některým v hlavě rozjasnilo a začali jsme hrát a soupeř naráz přestal stíhat. Snížili jsme na rozdíl branky a začali si vytvářet šance, ale bohužel nic co by jsem dokázali přetavit ve vyrovnávající gól. Takže z toho byla další prohra.

 

FŠ SK Louky : FK Šternberk 0:1

Další tým, proti kterému jsme vypadali jako školka;-) Opět hororový začátek. A opět po půlce zápasu probuzení. Byla to přesná kopie předchozího zápasu s tím rozdílem, že jsme 20 sekund před koncem vyrovnali ze standardní situace. Bohužel p.rozhodčí gól neuznal (divili se všichni), protože klukům říkal(nikdo z nich ho prý neslyšel), že přestože se to předtím nedělalo, tak teď bude rozehrávka na píšťalku. Takže přestože všichni byli už připraveni, zeď stála, brankář byl připraven, tak Séba kopl do míče dříve, než rozhodčí pískl. Situaci popisuji proto, že tento gól nakonec rozhodl, že jsme na turnaji skončili 6tí a neodvezli si medaile za 3. místo. Takové maličkosti někdy rozhodují. Každopádně fotbalový Pán Bůh byl doma a věděl, že za předvedené výkony jsme si medaile nezasloužili.

 

FŠ SK Louky : FK Raven Povážská Bystrica B 2:1 Višenka,Štípek

V tomto zápase jsem nastupovali proti momentálně vedoucímu týmu, který prohrál pouze s ValMezem a dostal pouze 1 gól. Já, vzhledem k dosavadním výkonům, jsem přistoupil k přeskládání čtverek, protože někteří naši fotbalisti si na hřišti více zavazeli něž pomáhali a význam slova spolupráce jim unikal. Zkrátka hráli to co hrají ve středu na umělce a to co jim soustavně vytýkámeL . Nicméně po této rošádě došlo k významnému zlepšení a kluci ze Slovenska se nestačili divit. Zápas to byl koukatelný z obou stran, ale více fotbalovosti jsem do toho dávali my a po zásluze vedli 2:0. Nakonec David v bráně pohrdl čistým kontem a v poslední minutě dovolil soupeři snížit se standardní situace zahrávané z vlastní poloviny. Ale i tak jsme zamíchali se všemi bodovými „výpočty“ a ukázali, že ti kluci z Louk přeci jen fotbal umí.

 

FŠ SK Louky : FK Raven Povážská Bystrica A 2:1 Kuna 2x

V utkání se slabším z týmů z Povážské Bystrice už to taková paráda nebyla, ale byli jsme lepším týmem a splnili roli favorita. Jen je škoda, že místo abychom dávali góly, tak jsme z toho zase udělali drama.

 Celkově jsme na turnaji převedli dvě tváře, ale ta nefotbalová převažovala. Neschopnost hodit aut do nohy byla zarážející a budeme se tomu muset opět věnovat na tréninku. Naše tradiční opory tentokráte nezahrály moc dobře, ale někteří další naopak mile překvapili. Je pravda, že lehký balón byl obtížný na manipulaci, ale takové technické nedostatky některých při zpracování, to už nemůže být !!! No a to co nás sráželo nejvíce je neustále vodění míčů do 2-3 chlapů v situacích, které se dají řešit mnohem rychleji přihrávkou, nebo vedením míče do úplně jiného prostoru. Pokud jste si chtěli pánové dokázat, že na to máte, tak musíte pochopit,že by jste museli být sakra o hodně lepší na míči, aby vám to vycházelo (jestli to vůbec jde), a měli by jste se začít více rozhlížet po hřišti. Ano neběháte tam sami, jsou tam i spoluhráči ;-( . Každopádně beru, že šlo o letošní první turnaj v hale a doufám, že to bude jen lepší a lepší.

Trenér Jarda

Pořadí Team       Body
           
1.  TJ Val.Meziříčí  16 3   17
2.  FK Raven Pov.Bystrica"B"  18 4   15
3.  FK Šternberk    8 6   11
4.  SK HS Kroměříž    9 11   10
5.  Sokol Slavonín  10 9   10
6.  FŠ SK Louky    7 8   10
7. FK Raven Pov.Bystrica"A"    3 13    3
8. SK Spartak Hulín    2 19    2

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář