Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

5.místo turnaj NEHODA CUP 2013 ...

28. 2. 2013

      mladší žáci      

  

  sestava  

Dlouhý,Višenka,Štípek,Sadil,Kuna,Martinec,Zuzaník

 

  zápasy  

FŠ SK Louky : SK Hranice              1:0 Kuna

FŠ SK Louky : SK Spartak Hulín    6:0 Martinec 2x,Višenka,Kuna,Sadil,vlastní

FŠ SK Louky : Brno Líšeň                0:1

FŠ SK Louky : FC Vyškov               1:1 Višenka

FŠ SK Louky : FK Bystřice p.H.     1:3  Kuna

FŠ SK Louky : Sigma Olomouc      0:4

FŠ SK Louky : Domino Bratislav     0:1

 

Pořadí Team       Body
           
1. FK Bystřice p. H. 23 : 4 21
2. Sigma Olomouc 28 : 6 18
3. Brno Líšeň 13 : 8 11
4. Domino Bratislava 9 : 10 11
5. FŠ SK Louky 9 : 10 7
6. SK Spartak Hulín 3 : 25 6
7. SK Hranice 1 : 18 3
8. FC Vyškov 3 : 9 3

Do turnaje jsem vstoupili sebevědomým výkonem, kdy jsme jednoznačně přehráli kluky z Hranic a je jen škoda, že jsme naši převahu přetavili pouze v jeden gól.

Druhý zápas jsem odehráli výborně a smetli Hulín. Je pravda, že Hulín v tu chvíli vypadal jako nejslabší tým turnaje, ale to hlavně proto, že začal s Bystřicí, s námi  a se Sigmou. Nakonec v tabulce zůstal pouze o bod za námi.

 Bohužel ve třetím zápase už začali asi pomalu některým docházet síly a z našeho výkonu se vytratila lehkost a fotbal se zvrhl v přetlačovanou s nesmyslnými kličkami, hlavně obránců, do protihráčů . Samozřejmě, že po jedné takové přišla chyba a soupeř nás potrestal. My jsme dokázali odpovědět pouze nastřeleným břevnem a jednou zahozenou šancí. Mrzí ani ne tak prohra, ale to, že soupeř byl určitě k poražení a stačilo jen méně se přetahovat a více hrát fotbal.

 Ve čtvrtém zápase jsme narazili na fotbalově asi nejslabšího soupeře, ale soupeře, který bojoval a nedaroval ani centimetr zadarmo. Vše vykresluje fakt, že ačkoli kluci z Vyškova skončili poslední, tak dostali méně gólů než my. Kluci vstoupili do utkání výborně a hned ve druhé minutě jsme díky Michalovi vedli 1:0 .Jenže pak si asi každý řekl, že prokličkujeme celé hřiště a dá si gól. Jenže ono to nešlo. Naopak opět po zbytečné kličce posledního hráče nás soupeř potrestal a vyrovnal. Kluci pokračovali v egoistickém fotbalu a po nejhorším výkonu byli rádi za konečnou remízu. Po tomto výkony jsem byl opravdu naštvaný, ale hlavně smutný, že ti „moji“ kluci jsou schopni takto hrát.

Další dva zápasy proti Bystřici a Sigmě jasně ukázali, že už nemáme sílu a hlavně že soupeři byli někde jinde nejen fyzicky, ale i fotbalově, zvláště co se týče souhry týmu a u Sigmy i práce s míčem. V obou případech jsem dostali hned z kraje zápasu 3 góly a soupeř se pak už jen šetřil.

V posledním zápase jsem doufal, že se „vykopeme“ čtvrté místo, ale asi jsme si ho nezasloužili. V tomto zápase jsme zahodili minimálně 4 gólovky a soupeř skóroval opět jak jinak po naší chybě. Prostě, když jsem poslední, tak klička musí být provedena precizně (i s klamáním), nebo si narazím se spoluhráčem. Gólman je většinou vždy volný.

Turnaj se mi těžko hodnotí, protože jsme přijeli pouze v 7mi lidech a to se určitě podepsalo na našich výkonech.Proti soupeřům, kteří hráli na turnaji, nelze hrát na půl plynu, ale pouze naplno a to samozřejmě nejde když už nemůžete. Každopádně zápasy na začátku turnaje ukázaly, že fotbal hrát umíme. Dovednosti na to máme. Ale trošku nás zlobí hlava, která některým hráčům, někdy velmi špatně napovídá co kdy provést. Protože klička, přihrávka, náběh - to musí být provedeno samozřejmě v rychlosti a technicky dobře, ale hlavně ve správný okamžik. Je potřeba vyhodnotit situaci správně. Bohužel pokud mi v hlavě běhá myšlenka, já teď všem ukážu, jaký jsem fotbalista, jak to tady vše prokličkuji, tak nezbývá moc prostoru nad tím přemýšlet co v dané situaci je nejlepší.

V hlavě by měla běžet pořád myšlenka co mám teď dělat, aby to pomohlo týmu dát gól, nebo nedostat gól. Může to být klička, může to být vrácení se do obrany místo spoluhráče, může to být narážečko můžete být cokoliv. Ale musíte myslet na tým. Protože sami na hřišti nic neuděláte, musíte spolupracovat a pak i vy sami budete mít více prostoru se prosadi. Každopádně teď si užijte prázdniny

Trenér Jarda

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář