Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 26. 9. 15:30 hod.

SK Louky - Kostelec

Muži "B"

NE 27.9. 12:30 hod.

SK Louky - Napajedla "B"


2. DOROST příští utkání :

SO 26. 9. 10:00 hod.

SK Louky - Rožnov p. R.


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Luhačovice "B" 

3:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Halenkovice

1 : 7 (0:4)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

Baťov - SK Louky

2 : 1 PK (1:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

4.místo E-ON CUP 2013 Slavičín ...

28. 6. 2013

      mladší přípravka      

 

mp_-sezona-2012-2013.jpg

 

 

  sestava   

Frolek, Škoda, Marčík, Mikač, Dlapa, Sochora, Plšek,
Mikačová, Vrzala, Merta, Foldyna, Dočkal, Hönig, Tobola

 

zápasy ve skupině

FŠ SK Louky - Chrlice   13 : 0   Hönig 5x, Frolek 3x, Sochora, Merta,     Škoda, Dočkal, Mikačová  

 

 

FŠ SK Louky - Boršice   8 : 0   Frolek 2x, Marčík 2x, Sochora, Merta, Hönig, Merta

 

FŠ SK Louky - Uh.  Brod    0 : 7

 

FŠ SK Louky - Slovácko dívky  7 : 4   Frolek 4x, Hönig, Škoda, Dočkal

 

FŠ SK Louky - Tupesy           13 : 0    Frolek 3x, Hönig 3x, Sochora 2x, Škoda 2x, Merta 2x, Dočkal

 

 

 

Semifinále:

FŠ SK Louky  - Val. Klobouky 1 : 3   Frolek 

 

 

 

zápas o 3. místo :

FŠ SK Louky - Kroměříž 1 : 6 Škoda

 

Nejlepší střelec turnaje:

 

Martin Frolek (FŠ SK Louky)

 

martin-frolek.jpg

 

 

 

 

   Konečné pořadí     

 

1. ČSK Uherský Brod
2. TJ Spartak Val. Klobouky
3. SK HS Kroměříž
4. FŠ SK Louky
5. FC TVD Slavičín
6. FC Slovácko dívky roč. 2003
7. SK SV Bojkovice
8. SK Boršice
9. TJ Slovan Bzenec
10. TJ Tupesy
11. FC Slušovice
12. SK Chrlice

 

 

Náhledy fotografií ze složky MP_ 4.místo E-ON CUP 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář