Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

3.místo satelit Slušovice ...

20. 1. 2013

     mladší žáci      

 

 

satelit-2013.jpg

 

  sestava  

Mikulášek,Dlouhý,Sadil,Banát,Štípek,Višenka,Tureček,Martinec,Kuna

 

  zápasy  

FŠ SK Louky : FC Slušovice 1:1 Kuna

 

Tradiční souboj s domácím týmem, kdy jsme šli rychle do vedení, v zápase jsme byli fotbalovější, ale i přes další 3 tutovky jsem nedokázali zvýšit vedení a tak nakonec 2 minuty před koncem díky naší nepozornosti domácí srovnali. V tu chvíli nám to přišlo jako úplně zbytečná ztráta, a ona to ztráta určitě byla, ale byla to také jediná ztráta domácích, kteří turnaj suverénně vyhráli. Škoda

FŠ SK Louky : FC TVD Slavičín 0:2

Od tohoto zápasu jsme vyměnili brankáře, protože David Mikulášek se taky potřebuje proběhnout ;-), a nechali jsme vyniknout Davida Dlouhého, který si zítra v Holešově zaběhá až až. Slavičín praktikuje rychlý fotbal s naučenými kombinacemi na jeden dotek a zároveň uplatňují důrazný presink. Dále má v týmu fyzicky velmi akcelerovaného hráče a to ze Slavičína dělá momentálně asi nejlepší tým na satelitu v této kategorii. 1.gól jsme inkasovali po zbytečné ztrátěpři naší rozehrávce hned ve 3.minutě. Následně jsme hru opticky vyrovnali, ale rychlé akce soupeře a napadání nám dělali stále problém. Přesto to chvíli vypadalo, že bychom mohli srovnat, ale bohužel jsme nezachytili naučenou akci soupeře a opět zase zbytečně inkasovali. Zápas jsme tak po zásluze prohráli.

FŠ SK Louky : TJ Štítná nad Vláří 4:0 Mikulášek 3x, Kuna

Rozdíl mezi mužstvy byl výrazný a dá seříci, že výsledek 4:0 byl milosrdný. Určitě se na tom podepsal i fakt, že kluci se v tomto zápase spíše bavili, než makali a zkoušeli co si až můžou dovolit.Samozřejmě nelze opomenout nejvýraznější událost zápasu a tím byl hattrick Davida Mikuláška.

FŠ SK Louky : SK SV Bojkovice 3:1 Višenka 2x, Kuna

V tomto zápase jsme pokořili velmi solidní celek Bojkovic, který se snažil hrát rychlý technický fotbal. My jsme ovšem byly v těchto činnostech o něco lepší a po zásluze vyhráli. Zápas jsme měli pevně v rukou, i když jsme si opět neodpustili luxus několika zahozených tutovek. 2 minuty před koncem soupeř sice snížil na 2:1 a vypadalo to, že by mohlo nastat drama, ale nakonec jsme ještě jeden gól přidali.

 

FŠ SK Louky : TJ Valašské Klobouky 3:0 Kuna 2x,Dlouhý

Soupeř odehrál celý turnaj v 5ti lidech a klobouk dolů, že i v posledním zápase dokázal běhat a hrát docela solidní fotbal. Zvláště, když někteří z jeho hráčů patřili do kategorie starší přípravky. My jsme přeskupili řady, kdy někteří útočníci putovali do obrany a obráceně,proházeli jsem i hráče z jednotlivých čtveřic a David Mikulášek se vrátil do brány. Mělo to určitý vliv na výkon týmu, ale přesto proti takovému soupeři to měl být z naší strany mnohem lepší fotbal. Kluci hráli profesorsky a na půl plynu. Až jsem zvedl hlas, tak se to trochu zlepšilo. Nicménětento zápas se nám i přes příznivý výsledek moc nepovedl.

Celkově jsme odehráli slušný turnaj a můžeme doufat, že až příště bude Séba zdravý a nebude hrát na půl plynu, budou k dispozici Tom Nezval s Kubou Hönigem, nedej bože třeba i Honza Jaroněk a Sáďa, který měl dnes evidentně špatný den, bude v pohodě, můžeme se pokusit i nějaký ze satelitních turnajů vyhrát. Nebál bych se toho. Každopádně z kluků, kteří dnes hráli určitě nikdo vyloženěnepropadl a někteří naopak i mile překvapili.

Trenér Jarda

                            Tabulka   Slušovice
           
Pořadí Team        Body
 1.  FC Slušovice  13 1    13
 2.  FC TVD Slavičín  11 4    12
 3.  FŠ SK Louky  11 4    10
 4.  SK SV Bojkovice   8 8     6
 5.  TJ Štítná n. Vláří   1 14     3
 6.  TJ Spartak Val.Klobouky   2 15     0

 

 

                                Tabulka  po 2.kole
           
Pořadí Team        Body
 1.  FC TVD Slavičín  19 5   23
 2.  SK SV Bojkovice  17 15   18
 3.  FŠ SK Louky  17 7   17
 4.  FC Slušovice  17 7   17
 5.  TJ Spartak Val.Klobouky   6 19    6
 6.  TJ Štítná n. Vláří   1 24    4

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář