Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 19. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 20.9. 15:30 hod.

SK Zlín - SK Louky


2. DOROST příští utkání :

SO 19. 9. 12:30 hod.

Brumov + V.K. - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 19. 9. 9:30 hod.

V.Karlovice - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 19. 9. 11:15 hod.

V.Karlovice - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 18. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FC Zlín "B"

 

Mladší přípravka

PA 18. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FC Zlín "B"


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Luhačovice "B" 

3:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Halenkovice

1 : 7 (0:4)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

Baťov - SK Louky

2 : 1 PK (1:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

3. místo turnaj Korňa ...

12. 6. 2013

      mladší přípravka       

 

  sestava  

Frolek, Škoda, Marčík, Hönig ,Sochora, Mikač,

Obadalová, Plšek, Úlehla, Mikačová, Golán

 

  zápasy   1.den 

FŠ SK Louky - Nová Dubnica n. V.  3 : 2   Škoda 3x 

 

 

FŠ SK Louky - TJ Raduň                  3 : 3   Frolek 3x

 

FŠ SK Louky - Kysucké N.Mesto    5 : 1   Hönig 2x, Frolek  , Škoda, vlastní

 

FŠ SK Louky - Baník Ostrava          2 : 0    Škoda, Frolek

 

FŠ SK Louky - Roudnice                 3 : 2    Hönig 2x, Marčík 

 

   zápasy  2.den     

FŠ SK Louky - TJ Raduň                3 : 1   Hönig 2x, Frolek 

 

 

 

FŠ SK Louky - FK Náchod            1 : 2   Hönig

 

FŠ SK Louky - Vrůtky                     0 : 4

 

FŠ SK Louky - Čechovice             4 : 0   Hönig 2x, Marčík, Frolek

 

FŠ SK Louky - FK Arsenal            3 : 0    kontumačně

 

     zápasy 3.den    

FŠ SK Louky - Štenberk             0 : 3

 

 

 

FŠ SK Louky - SK Paseky          0 : 1

 

Nejlepší brankář turnaje:

Ondřej Mikač (FŠ SK Louky )

 

 

    Konečné pořadí     

 

 

 

1. FK Štenberk
2. SK Paseky
3. FŠ SK Louky
4. FK Slaviia Orlová
5. TJ Raduň
6. FK Půchov
7. FK Náchod
8. Juventus Žilina
9. FC Baník Ostrava
10. TJ Sokol Roudnice
11. FK Krnov
12. FK Slavoj Vyšehrad
13. FK Štípa
14. MŠK Kysucké N. Město
15. TJ Sokol Čechovice
16. FK Lokomotiva Vrútky
17. FK Arsenal
18. MFK Nová Dubnica n. V.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář