Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 26. 9. 15:30 hod.

SK Louky - Kostelec

Muži "B"

NE 27.9. 12:30 hod.

SK Louky - Napajedla "B"


2. DOROST příští utkání :

SO 26. 9. 10:00 hod.

SK Louky - Rožnov p. R.


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Luhačovice "B" 

3:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Halenkovice

1 : 7 (0:4)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

Baťov - SK Louky

2 : 1 PK (1:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

3. a 7. místo turnaj FŠ SK Louky ...

31. 12. 2012

      starší přípravka       

 

TURNAJ FŠ SK LOUKY starší přípravka 2002 a mladší

 

3. místo

SESTAVA   týmu  FŠ SK Louky I. :

Vrzala Filip, Chytil Dominik, Zuzaník Marek, Štalmach Ondra, Hönig Petr ,Kahoun Ondra,Ševčík Matěj, Dočkal Petr, Merta Matěj, Ujčík Jan

 

     Zápasy :     

 

FŠ SK Louky - FC Slušovice         3 : 0  Chytil,Merta,Štalmach

 

FŠ SK Louky  - FŠ SK Louky II.     5 : 1 Chytil,Zuzaník,Dočkal,Ševčík, Hönig

 

FŠ SK Louky - FC Malenovice      4 : 4   Hönig 2x,Dočkal,Ujčík

 

FŠ SK Louky - Uh.Brod                  2 : 4   Štalmach,Zuzaník

 

FŠ SK Louky - FŠ Zlín                     2 : 2   Kahoun 2x

 

FŠ SK Louky - SK Baťov 1930       2 : 0   Chytil,Zuzaník

 

 

 

7.místo

SESTAVA   týmu  FŠ SK Louky II. :

Machala Ondra, Machala Filip, Bouc Alex, Marčík Dominik, Frolek Miroslav, Frolek Martin,Mrázek Šimon, Drábik Martin, Foldyna Albert, Cibulka Frederik, Škoda Filip

 

   Zápasy     

 

FŠ SK LOUKY 2 – SK BAŤOV 1930              0 : 3

 

FŠ SK LOUKY 2 – FŠ SK LOUKY 1               1 : 5     Frolek Martin

 

FŠ SK LOUKY 2 – FC SLUŠOVICE               2 : 8     Bouc,Frolek Martin

 

FŠ SK LOUKY 2 – FC MALENOVICE            1 : 5     Machala Ondra

 

FŠ SK LOUKY 2 – ČSK UHERSKÝ BROD    0 : 7

 

FŠ SK LOUKY 2 – FŠ ZLÍN                              0 : 12

    konečné pořadí    

1. FŠ Zlín
2. SK Baťov 1930
3. FŠ SK Louky I.
4. ČSK Uherský Brod
5. FC Slušovice
6. FC Malenovice
7. FŠ SK Louky II.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář