Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

2.místo turnaj Holešov ...

7. 1. 2013

   mladší žáci roč. 2001   

 

  sestava   

 

Mikulášek,Dlouhý,Nezval,Sadil,Kuna,Banát,Višenka,Teichmann

 

 

  zápasy   

FŠ SK Louky - SFK Elko Holešov     3:0   Kuna 2x, Dlouhý 

FŠ SK Louky - Tatran Litovel             2:0   Kuna 2x 

FŠ SK Louky - FC Jaroslavice          2:0 Kuna , Višenka

FŠ SK Louky - HS Kroměříž              0:3

FŠ SK Louky - Starý Lískovec           0:0

 

Nejlepší střelec turnaje:

Sebastián Kuna (FŠ SK Louky)

 

Pořadí Team       Body
           
1.  SK HS Kroměříž   17 3 15
2.  FŠ SK Louky    7 4 10
3.  TJ Tatran Starý Lískovec    8 8  8
4.  SK Jaroslavice    5 9  4
5.  TJ Tatran Litovel    1 6  3
7.  SFK Elko Holešov    4 12  1

 

Odehráli jsem jeden z turnajů, který se svým formátem velmi podobá našim satelitům. 6 týmů - 5 zápasů, žádné velké akce kolem, prostě šlo jen o fotbal. A tak to má být. Možná jen ti, co byli v Holešově už od rána a museli v poledne shánět něco k zakousnutí, by nějaký ten oběd uvítali, protože hlad je sviňa . I to se nakonec nějak vyřešilo.

 

Každopádně turnaj jsme začali ve velkém stylu a domácí jsme přejeli po sympatickém výkonu 3:0 A mohlo to být určitě mnohem víc. Pravda, domácí byli nakonec posledním týmem, i když určitě ne nejhorším a tak vlastně platilo, že jsme hráli tak dobře, jak nám soupeř dovolil.

 

Dalším vyzyvatelem byl Tatran Litovel, pro nás neznámý tým, který sice nehrál špatně, ale určitě nedosahoval našich fotbalových kvalit a navíc v podstatě střídal pouze dva hráče, Soupeře jsme přesvědčivě porazili 2:0 po velmi pěkných akcích. Opět ovšem, kdyby to skončilo 5:0 nikdo by se nemohl divit.

 

Následujícím soupeřem byly SK Jaroslavice a všichni čekali  jak s nimi zameteme. Jenže já jsem viděl hned několik problémů. Jaroslavice sice prohrály s Kroměříží, ta si však hrála svůj vlastní turnaj, ale dokázaly porazit Holešov, přestože určitě v zápase nebyly lepší. Jaroslavice byly fotbalově nic moc, řekl bych, že nejhorší, ale věkově?.

Pochopil jsem, že jim pořadatelé povolili starší hráče. Ostatně jsme to my trenéři čekali, když jsme je viděli v rozpisu, protože, kde by se v Jaroslavicích naráz vzalo tolik 2001ček ? Opravdu tam asi nějaká 2001ka byla, ale mužstvo drželi spíše ti osmáci a sedmáci . No a navíc na rozdíl od dopoledního turnaje rozhodčí docela tolerovali skluzy a hru rukama. Největším problémem ovšem bylo, že Markovi a Sébovi, kteří do té doby jednoznačně táhli mužstvo, začali tvrdnout nohy (začala se projevovat únava se dopoledního turnaje 2000vek) a vzhledem k tomu, že si Peťa Teichmann místo kopaček vzal brusle, tak zůstali pouze 4 hráči, kteří ještě mohli hrát naplno. Zápas ovšem začal výborně, když Míša Višenka uplatnil důraz před bránou a hned v 1. minutě jsme vedli 1:0. Bohužel soupeř bránil ve čtyřech a my jsem nedokázali přidat další gól. Pomalu nás Jaroslavice začaly fyzicky přetláčet a dostávat se do brejků. V polovině zápasu dokonce dokázaly srovnat z rohu, když uplatnili svojí sílu a důraz. Zápas začal být nervózní a obě mužstva se snažila dát vítězný gól. Nám se to nakonec podařilo po špatné rozehrávce Soupeře 6 sekund před koncem.

 

  Další zápas ze suverénní Kroměříží byla poprava v přímém přenosu. Séba a Marek ti už jen plandali nohama, Peťa ten jen koukal udiveně, jak se dá rychle hrát fotbal. A ostatním taky evidentně docházeli síly. No a kluci s Kroměříže,vědomi si toho, že jsme byli jediní, kteří je mohli sesadit z 1.místa , ovšem dnes jen teoreticky, na nás vlítli. Navíc do teď výborně chytající David jim namazal hned v 1. minutě a bylo hotovo. Celý zápas jsme se jen bránili až na pár výjimek. Bohužel ke konci zápasu, vletěl na půlce Michal do souboje s brankářem hostí, který do toho šel nohama napřed a vypadalo to nehezky. Naštěstí to nakonec nebylo nic vážného, i když to určitě muselo moc bolet. Michal po návštěvě zlínské úrazovky dostal sice berličky, ale nic není zlomené, naštíplé, či natržené a tudíž jej co nejdříve čekám na tréninku. Ano Michale cítím s tebou a přeji ti co nejrychlejší uzdravení, ale také jsem si nemohl nevšimnout těch červených tváří a hledání dechu ještě před tím úrazem. Takže oklepat se a hurá na tu fyzičku, fotbalově to bylo docela dost dobrý.

  

Poslední zápas se Starým Lískovcem byl vlastně přímý souboj o 2.místo. Soupeř byl opět somaticky někde jinde než my, ale hlavně i fotbalově nebyl špatný. Zápas to byl křečovitý, protože my jsme neměli sílu na nějaký velký fotbal a soupeř zase nebyl tak dobrý, aby dal ten vítězný gól. Nějaké ty šance byly na obou stranách, ale nakonec, přestože nás dle mého soupeř trošku přetlačil, zápas skončil bezbrankovou remízou.

 

   Na turnaji jsme obsadili hezké 2.místo, ale musíme se pro příště ponaučit z některých chyb. Za prvé, pojede nás více a to hlavně těch co budou pomáhat 2000kám. Je potřeba přidat v nasazení na tréninku, protože proti soupeřům jako je Kroměříž, nelze spoléhat, že to uhraje jeden hráč a rozdíl v rychlosti a fyzičce byl u některých propastný.

Na druhou stranu mnozí z vás ukázali, že fotbal umí, a když přidáte v tréninku, tak to bude zase někde jinde. Kluci máte na to, jen to chce, trošičku přidat a kousnout se.

Nakonec Vám děkuji za pěkný turnaj a doufám, že jste si dobře zahráli

Váš trenér Jarda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář