Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

2.místo turnaj Fastav Zlín ...

26. 11. 2012

      starší přípravka      

 fotografie-0004.jpg

 

   sestava :     Vrzala Filip, Hönig Petr, Dočkal Petr, Merta Matěj, Kahoun Ondra, Matula Tomáš,Foldyna Albert, Frolek Martin, Škoda Filip

 

   zápasy :  

FŠ SK LOUKY – PASEKY            2 : 0  Hönig Petr , Frolek Martin

FŠ SK LOUKY – NAPAJEDLA    4 : 0  Hönig Petr 2x , Frolek Martin , Kahoun Ondra

FŠ SK LOUKY – OTROKOVICE  2 : 1  Hönig Petr , Kahoun Ondra

FŠ SK LOUKY – VSETÍN              0 : 3

FŠ SK LOUKY – ZLÍN oranžová   0 : 1

FŠ SK LOUKY – ZLÍN žlutá           4 : 0  Hönig Petr 2x , Frolek Martin 2x

    konečné pořadí  

1. FC Vsetín
2. FŠ SK Louky
3. Fastav Zlín oranžová
4. Otrokovice
5. SK Paseky
6. Fastav Zlín žlutá
7. Napajedla

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace a podekovani

(Hanka, 27. 11. 2012 13:20)

Tentokrat mi to neda a jelikoz nasi treneri jsou opravdu hooodne pracovne vytizeni,tak komentar k turnaji posilam ja,,,takze jakoukoliv stiznost beru na sebe,,,,,,!!!!!Uzasny turnaj,skvela spoluprace kluku na hristi.Konecne hrali jako tyyym a rvali se jak draci.Nejde jmenovat kazdeho,protoze to ani nejde,hrali vsichni vyborne.Skoda golu v posledni minute proti Fastavu A...ale neva.Vyborna posledni minuta utkani proti Otrokovicim,kdy Ondra daval gol,coz pro nas bylo rozhodujici utkani.A o nervech v poslednim utkani kdy nam slo o 3 misto,ani nemluvim,,,ale povedlo se a dokonce to stacilo i na NADHERNE 2.misto.Filda Vrzala chytal vyborne,,jen musim malo pochvalit duo Frolek,Skoda,,,kdy Marta daval 4.goly nehlede na to ze to byl turnaj roc.2003 a Filda se rval jak o zivot kdy dostal moooc kopancu,faulu a modrinu na brade ale hral jak drak.Vsechny kluky roc.2003 moc chvalim,,,opravdu jsme je tak skvele jeste nevideli hrat.Velke zklamani pak bylo,kdyz pri vyhlaseni u Fastavu nebyl vyhlasen ani nejlepsi hrac a uz vubec to,ze kluci nedostali medaile,nehlede na to ze pro kluky roc.2003 to byla vubec prvni,kterou ziskali.Takze vzkaz pro kluky,,,,dnes vam je jedu objednat a medaile budou!!!§§No a samo ze podekovani trenerum,Rendovi,Martinovi a Lukymu pri jeho prvnim debutu v pozici trenera.A at nezapomenu podekovat Dockalum a Mertum za sampusy pro kluky a ferneta pro trenery,,,,dekujeem!!